Işık’tan KASİAD’a ziyaret

AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, KASİAD yönetimi ile kahvaltıda buluştuIşık’a AKP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Adem Koç ve İl Yöneticisi Ahmet Ber...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, KASİAD yönetimi ile kahvaltıda buluştu

Işık’a AKP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Adem Koç ve İl Yöneticisi Ahmet Berberoğlu eşlik etti. KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı A.Baki Kahraman, Körfez KASİAD Şube Başkanı Güngör Koç ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltıda Işık, KASİAD yönetiminin sorularını cevapladı ve gündem hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

“KOCAELİ’DEN DÜNYAYA AÇILIYORUZ”
Yönetim Kurulu Başkanı A.Baki Kahraman öncelikle Işık’ a davetlerine katılımından dolayı teşekkür ederek dernek hakkında bilgi verdi. Kahraman, 4 yüz 36 üyesi olan KASİAD’ın Kocaeli ekonomisine katkıda bulunmak ve üyelerine Kocaeli’den dünyaya açılmaları için yardımcı olmayı amaçladıklarını söyledi.

“EKONOMİDEKİ BAŞARIYI TEYİT ETTİ”
Milletvekili Işık yaptığı konuşmada, “Hükümet olarak iktidara geldiğimizden beri oda ve derneklerin çalışmalarına yardımcı olduk. KASİAD ve benzeri derneklerimiz hem yurtiçinde hem yurt dışında ülkemizin kalkınması ve büyümesi için yoğun çalışmalar yürütüyorlar. Hükümetimiz, iş adamlarımız ve çalışanlarımızla birlikte 10 yılda ekonomik olarak büyük başarılar elde ettik. Küresel krize rağmen ekonomimiz büyümeye ve istihdam oluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gelen not artışı geç de olsa bunu teyit etmiş oldu” dedi.

26 Kasım 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR