Ordulular Derneği’nden öğrencilere kahvaltı

Kocaeli Ordulular Derneği’nin geleneksel hale getirdiği öğrenci kahvaltısının 6. gerçekleştirildi. Derneğin, üniversitelerin açılması ile birlikte ili...

BÜYÜT


Kocaeli Ordulular Derneği’nin geleneksel hale getirdiği öğrenci kahvaltısının 6. gerçekleştirildi. Derneğin, üniversitelerin açılması ile birlikte ilimize gelen Ordulu üniversite öğrencilerine verdiği tanışma kahvaltısı Demokrasi Parkı İçerisindeki Cafe Keyfim Restaurant’ta yapıldı.

Dernek Başkanı Mustafa Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı kahvaltı programına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Onur Konuğu olarak katıldı. Kahvaltı programında öğrencileri Dernek Yöneticilerinden İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Kılıç, Celalettin Yaylak, Yunus Arıcan, Avni Arıcan, Nurettin Arıcan, Adem İnce, Hayati Ağıl, Umut Alan ve Gençlik Kolları Başkanı Uğur Akçay da yalnız bırakmadı. Program Dernek Başkanı Mustafa Yılmaz’ın selamlama konuşmasıyla başladı. Yılmaz, Dernekte yapılan çalışmaları anlatarak gençleri ve öğrencileri her zaman dernekte görmek istediklerini belirtti.

“GELECEK GENÇLİKTE”
Kahvaltı sonrası söz alan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, öğrencilik yıllarından kesitler anlatarak öğrencilere kendilerini geliştirmeleri adına öğütler verdi. Güncel konulara da değinen Başkan Doğan, İzmit Belediyesi’nin gençlere yönelik çalışmalarından bahsederek öğrencileri belediyenin Genç-İz etkinliklerine davet etti. Nevzat Doğan, gençliğe değer veren ve onlara destek olan Dernek yönetimini de tebrik etti.

OKUMAYA TEŞVİK
Kahvaltıya Katılan 10 kişiye çekilişle kitap seti hediye edildi. İlk çekilişi yapan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, talihli öğrenciye kitap setini takdim etti. Kitap okumanın önemine değinmek amacıyla böyle bir çalışmanın yapılmasının mutluluk verici olduğunu belirtti.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI
Kahvaltı sonrası öğrencilerin kendilerini tanıtmaları ile devam etti. Gençlik Kolları Başkanı Uğur Akçay Öğrencilere yönelik her 15 günde bir söyleşi programı düzenlendiğini, İl dışına kültür, il içine ise kenti tanıma adına geziler yapıldığını, tiyatro ve sinema etkinlikleri ile kaynaşmak amacıyla sportif faaliyetler yaptıklarını belirterek öğrencileri derneğe davet etti. Dernek yöneticisi işadamları da öğrencilere her konuda destek olmak istediklerini belirterek kahvaltıya katılan tüm konuklara ve öğrencilere teşekkür ettiler.

09 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR