Ford Otosan’da Ramazan coşkusu

      Ford Otosan’ın geleneksel hale getirdiği iftar programının 5’incisi önceki akşam Ford Otosan Fabrikası’nın içerisinde bulunan Gönül Parkı’nda ge...

 

 

 

Ford Otosan’ın geleneksel hale getirdiği iftar programının 5’incisi önceki akşam Ford Otosan Fabrikası’nın içerisinde bulunan Gönül Parkı’nda gerçekleştirildi. Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Gölük Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yaman, Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Satınalmadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Kabatepe, Finans Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Toprakoğlu ve yaklaşık bin civarında çalışan, aileleriyle katıldı.

RAMAZAN ATMOSFERİNE UYGUN

Ramazan ayının atmosferine uygun olarak hazırlanan alanda çocuklar için oyun parkurları hazırlandı. Alana yerleştirilen iki adet dev sinevizyon sayesinde katılımcılar her taraftan sahneyi izleyebilme şansını yakaladı. Servis yaparken geleneksek kıyafetler giyen garsonlar ise dikkat çekti. Sahnede sırsıyla Semazen, Hacivat Karagöz ve gösterisi ve Kanto oyunu sergilendi.

AİLEMİZLE BİRLİKTEYİZ

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel müdür Haydar Yenigün, herkesi selamlayarak, “Bu manzarayı görmekten mutluyum. Bu kalabalığı görünce başarımızın nereden kaynaklandığını anlamış oluyorum. En çok ihracat yapan otomotiv şirketi olmamızı sağlayan ailemizle birlikteyiz. Sektördeki en büyük şirket olmak ancak böyle güzel organizasyonlarla birleşince oluşuyor” dedi.

TEBRİK ETTİ

Ardından söz alan Zekeriya Özak ise bu örnek organizasyonun tüm sanayicilere örnek olmasını dileyerek, “Bu tip sosyal etkinlikleri destekliyor, Ford Otosan’ı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. Sonrasında konuşan Şükrü Çakır da herkesi selamlayarak,  Ford Otosan’a teşekkür etti.  Konuşmalar sorası program çeşitli etkinliklerle devam etti.

04 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR