Üner: AKP’li olmayan iş bulamıyor

HAS Parti İzmit İlçe Başkanı Sinan Üner, “İşsizlikteki azalma eksi olmadığı sürece artış vardır. İş bulmaktan ümidini kesenler, tezgah kapatanlar buna...

BÜYÜT

HAS Parti İzmit İlçe Başkanı Sinan Üner, “İşsizlikteki azalma eksi olmadığı sürece artış vardır. İş bulmaktan ümidini kesenler, tezgah kapatanlar buna dahil edilmiyor. AKP’li olmayan iş bulamıyor. Herkes fişlenmiş durumda” dedi.

HAS Parti İzmit İlçe Teşkilatı haftalık toplantısı parti binasında yapıldı. Toplantı öncesinde açıklama yapan HAS Parti İzmit İlçe Başkanı Sinan Üner, Türkiye’de işsizlik her geçen gün artmaktadır diyerek, “İşsizlikteki azalma eksi olmadığı sürece artış vardır. İş bulmaktan ümidini kesenler, tezgah kapatanlar buna dahil edilmiyor. AKP’li olmayan iş bulamıyor. Herkes fişlenmiş durumundadır. Bunları muhalefet adına söylemiyoruz. Milletimize gittiğimiz de bizlere olan ilgi gösterilmesine rağmen insanlar üye olamıyorlar. Herkes endişe içerisindedir. AKP kendi zengini oluşturdu. Her şey elinde olan Başbakan Erdoğan ondan sonra millete meydan okuyor” dedi.


YÜZDE 100’ÜNE TALİBİZ
Halkı AKP’nin eline bırakmayacaklarını söyleyen Üner, “Halkımızın geçim sıkıntısı içerisinde kalmasını AKP istemektedir. Kömürü, ekmeği, laptopu vererek oyların peşinde koşulmaktadır. İnsanlarımız kendi kazançlarını kendileri sağlamalıdır” dedi. AKP’nin yüzde 61 hedefinin sorulması üzerine Üner “AKP’nin oy hedefi referandumda elde edilen oydur. CHP ve MHP diğerine taliptir. Biz ise yüzde 100 hedefliyoruz. AKP’nin elinden halkımızı kurtarmak gerekiyor. Hedefimiz iktidardır. Halkımızı AKP’nin elinden kurtarıp CHP ve MHP’nin eline atmam. Onların da AKP’den farkı yok. HAS Parti’nin iktidarı olmayan bir yerde halk kendi sesini, isteğini göremiyor” dedi.

23 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR