SEDAŞ’tan yüksek performans gösteren personele ödül

SEDAŞ daha önce de yaptığı ödül uygulamasını sürdürerek sayaç okuma faaliyetini yürüten en başarılı çalışanlarına, en yüksek performansa sahip oldukl...

BÜYÜT

SEDAŞ daha önce de yaptığı ödül uygulamasını sürdürerek sayaç okuma faaliyetini yürüten en başarılı çalışanlarına, en yüksek performansa sahip oldukları aylar için ödül verdi. SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, dağıtım şirketlerinin hepsinde olduğu gibi SEDAŞ için de elektrik sayaçlarının okunmasının ve tüm sayaçların endeks değerlerinin alınmasının en önemli görevleri içinde yer aldığını belirtti.

 

AYRI AYRI TEBRİK ETTİ

Bekir Sami Güven, sayaç okuma faaliyetinde birinci olan çalışanları başarılı çalışmaları nedeniyle ayrı ayrı tebrik ederek, SEDAŞ’ın 4 il 45 ilçe ve bin 441 köyde 3,3 milyon nüfusa elektrik dağıtım hizmeti verirken 20 bin kilometrekarelik görev ve sorumluluk bölgesinde, toplam 1,5 milyon tüketici için endeks okuma faaliyetinin gerçekleştirildiğini, bu faaliyet sırasında büyük bir çaba ve emek harcandığını belirtti.

 

ÖDÜL TÖRENİ ARDINDAN YEMEĞE GEÇİLDİ

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce ile Gebze’den 22 başarılı çalışana, Bekir Sami Güven ve diğer yöneticiler tarafından tek tek ödülleri ve takdir belgeleri verildi. Törene katılan tüm SEDAŞ yöneticileri birlikte yenilen yemeğin ardından Dağıtım Direktörlüğüne bağlı olarak görev yapan Ölçme ve Veri Yönetimi Grup Müdürlüğü bünyesinde ödül alan çalışanlarla birlikte fotoğraf çektirdiler.

13 Nisan 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR