Ceyhan, ilçe başkanlarını topladı

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, ilçe başkanları ile düzenlenen aylık toplantısında bir araya geldi. Ramazan programları hakkında bilgi alarak başlay...

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, ilçe başkanları ile düzenlenen aylık toplantısında bir araya geldi. Ramazan programları hakkında bilgi alarak başlayan koalisyon görüşmeleri konusunda ilçe başkanlarının değerlendirmelerini aldı.

 

“YAPICI OLACAĞIZ”

İlçe başkanlarına başlayan koalisyon görüşmeleri hakkında bilgiler veren Ceyhan, “Bizler 7 Haziran seçim sonuçlarını iyi okuyarak tüm samimiyetimizle Başbakanımız Ahmet Davutoğlu önderliğinde koalisyon görüşmelerini sürdüreceğiz. Her zaman yapıcı, samimi ve iyi niyet tarafında olacağız” dedi.

 

“ÇABAMIZ ÜLKEMİZ İÇİN”

Görüşmelerde karşılıklı saygının olması gerektiğini kaydeden Ceyhan, şöyle konuştu: “Milli iradenin mesajı nettir. Türkiye daha fazla belirsizliğe sürüklenmemelidir. Bu olursa sebebi biz olmayacağız. AK Parti ülkenin gelişimi, değişimi ve büyük projelerinin aksamadan devam etmesi için çaba içinde olacaktır.”

 

“MAZLUMUN YANINDAYIZ”

7 Haziran genel seçimlerinin herkesi siyasi sorumluluğa davet ettiğini de belirten Şemsettin Ceyhan, “Bu sorumluluk kapsamında uzlaşmak siyasilerin millete ve memlekete yapacağı en iyi işlerin başında gelecektir. Ülkeyi blok olarak ayırmaya çalışanların millet nezdinde bir karşılığı yoktur. Birlik, beraberlik ve barış adası olan ülkemiz her zaman doğru tavır göstererek güçlü bir iktidar ile mazlumun ve mağdurun yanında olmaya devam edecektir” dedi.

 

DEĞERLENDİRMELER BİTTİ

Öte yandan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, 7 Haziran seçimlerin ardından yapılan seçim değerlendirme toplantısında teşkilat mensupları ile bir araya gelerek mahalle seçim analiz yaptıklarını dile getirdi. Bu toplantıların önemli sonuçları kendilerine gösterdiğini dile getiren Ceyhan, “Nerede eksik ve hataların olduğunu, nerede oyların artış gösterdiğini belirledik. İl ve ilçe ölçeğinde bu istişare ve değerlendirmeler sonucunda nerede raporlar oluşturarak yerel ve genel konular üzerinde çalışmalarımızı aksatmadan devam edeceğiz” diye konuştu.

14 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR