İşte, Tüysüzlerin satışa çıkarttığı taşınmazlar!

    ÖDEMELER YAPILACAK Antalya’da oldukları öğrenilen ve bayramdan sonra gelerek iş yerini açacakları ileri sürülen Tüysüz kardeşlerin şirket bünyesin...

 

 

ÖDEMELER YAPILACAK

Antalya’da oldukları öğrenilen ve bayramdan sonra gelerek iş yerini açacakları ileri sürülen Tüysüz kardeşlerin şirket bünyesinde bulunan taşınmaz varlıkları satışa çıkardığı ve buradan elde edilecek olan gelirle de alacaklılara ödemelerini yapacakları öğrenilmişti.

 

İŞTE O TAŞINMAZLAR!

Kardeşlerden Cemalettin Tüysüz, bahsettiği taşınmazlar arasında İzmit’te 13 dönüm tarla, Kapanönü’nde bulunan Sarraf Tüysüzler’in bulunduğu dükkan, Bağçeşme’de bulunan ve rahmetli Adem Tüysüz’ün intihar ettiği ev, Belediye Çarşı İşhanı içerisinde 9 adet ofis ile Kocaeli TV’nin bulunduğu açık oto pazarı karşısındaki binanın bulunduğu bildirildi.

 

NE KADARI KARŞILAYACAK?

Yakınlarına ve görüştüğü kişilere, “Aç gezerim borçlu gezmem” diyerek garanti veren Cemalettin Tüysüz’ün, bu yerlerin satılması için gayret gösterdiği öğrenildi. Buradan elde edilecek olan gelirlerin alınan borçların ne kadarını karşılayacağı ise merak konusu.

24 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR