Vesile dualarınızı bekliyor

Geçtiğimiz Pazar günü ailesi ile birlikte gittikleri deniz eğlencesi faciaya dönen milli güreşçimiz Vesile Yeşilyurt ile kardeşi Abdulkerim Yeşilyurt...

BÜYÜT

Geçtiğimiz Pazar günü ailesi ile birlikte gittikleri deniz eğlencesi faciaya dönen milli güreşçimiz Vesile Yeşilyurt ile kardeşi Abdulkerim Yeşilyurt makineye bağlı olarak yaşam savaşı veriyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcusu milli güreşçimiz Vesile Yeşilyurt ve babası Veysel Yeşilyurt kardeşleri Yunus ile Abdulkadir Yeşilyurt Pazar günü kaldıkları Kandıra Babalı köyünden Sarısu Sahiline denizde serinlemeye gittiler.

ASTIM HASTASIYDI
İddialara göre Yunus Yeşilyurt’un dalgalı denize kayalıklardan atlamasıyla bir anda dalgaların arasında kaybolduğunu gören baba Veysel Yeşilyurt hemen denize atladı. Babası ile abisinin dalgalarda çırpındığını gören Abdulkadir Yeşilyurt’ta hemen denize atladı. Milli güreşçimiz Vesile Yeşilyurt ise hem astım hastası olması hem de yüzme bilmediği halde ailesinin çırpınışlarını gördü ve tereddüt etmeden denize atladı.

MAKİNEYE BAĞLI YAŞIYOR
Birbirlerini kurtarmak pahasına denize atlayan Yeşilyurt ailesinin 4 üyesini dalgalarla boğuştuğunu gören vatandaşlar ile kurtarma ekibi yardıma koştu. Ailenin 4 üyesi de denizden çıkartıldı. Ancak Vesile ile Abdulkadir Yeşilyurt’un kalbi durdu. Bekleyen sağlık ekiplerince yapılan müdahalelerle geri döndürülen kardeşler Kandıra Devlet Hastanesinden İstanbul Avrasya Hastanesine helikopter ambulans ile sevk edildi. Burada tedavi altına alınan milli güreşçimiz ile kardeşi yoğun bakım ünitesinde makineye bağlı bir şekilde yaşam savaşı vermeye devam ediyor.

27 Ağustos 2013 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR