AKP Gölcük İlçe Teşkilatı’nda Cumhuriyet’in yeni başkanı Kurt oldu

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı, Değirmendere Cumhuriyet Mahallesi başkanlığına, Ramazan Kurt’u törenle atadıAKP Gölcük İlçe Teşkilatı’nda mahalle teşkilat...

BÜYÜT

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı, Değirmendere Cumhuriyet Mahallesi başkanlığına, Ramazan Kurt’u törenle atadı

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı’nda mahalle teşkilat başkanlarının atamaları hız kesemeden devam ediyor. Son olarak, Değirmendere Cumhuriyet Mahallesi teşkilat başkanlığına atama yapıldı. Yetki belgesini teşkilat başkanı Birol Ekşi’nin elinden alan Ramazan Kurt, mahalle teşkilatının yeni başkanı oldu. 3 yıldır görevini başarıyla yürüten Veli Akça, yeni başkan Ramazan Kurt’a başarılar dileyerek, görevini teslim etti.

BAŞARILAR DİLİYORUZ
AKP Değirmendere Cumhuriyet Mahallesi Teşkilat binasında gerçekleştirilen törende; AKP ilçe teşkilat başkanı Birol Ekşi ve siyasi ve hukuk işleri başkanı Temel Erten başta olmak üzere Gölcük ilçe yönetim kurulu heyeti hazır bulundu. Törende konuşan Birol Ekşi, “3 yıl boyunca mahalle başkanı olarak görev yapan Veli Akça’ya teşekkür ediyor, yeni dönemde bu görevi üstlenecek olan Ramazan Kurt arkadaşımıza görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ
Yeni dönem mahalle başkanı Ramazan Kurt ise kısa bir konuşma yaparak, “Böylesine önemli bir göreve beni ve arkadaşlarımı layık gördüğü için parti teşkilatıma teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte görevimiz; 3 yıl boyunca bu görevi başarıyla yapan Veli Akça başkanımızın yolundan giderek çıtayı daha da yükseklere taşımak. Bunun için söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

14 Ocak 2012 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR