Türk Pirelli ve Borusan lojistik personeline eğitim

Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi, Türk Pirelli ve Borusan lojistik personeline deprem eğitimi verdi. Sinevizyon eşliğinde deprem ile ilgili...

BÜYÜT

Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi, Türk Pirelli ve Borusan lojistik personeline deprem eğitimi verdi. Sinevizyon eşliğinde deprem ile ilgili çarpıcı gerçeklerin aktarıldığı eğitimde depremi birebir yansıtan simülasyon bölümünde vatandaşlar 1999 Kocaeli Depremi’ni tekrar yaşadılar.

LOJİSTİK PERSONELE EĞİTİM
Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bilincini aşılamak ve depremle alakalı gözlemlerde bulunmak amacı ile hayata geçirilen Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi eğitimlerine devam ediyor. Merkezin bu seferki konuğu Türk Pirelli ve Borusan lojistik personeli oldu.

DEPREMİ YAŞADILAR
Depremin birebir yaşanarak öğrenildiği simülasyon merkezinde Türk Pirelli ve Borusan lojistik personeli Kocaeli Depremini yaşadı. Deprem anında kayıt altına alınmış seslerin de verildiği uygulamalı deprem eğitiminde katılımcılara depremi yaşarken uygulanması gerekenler gösterildi. Eğitimin sonunda merak edilen konularda bilgiler verilirken katılımcılara Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin hazırlamış olduğu ilk yardım çantası hediye edildi.

16 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR