Başkanlar iftarda buluştu

    Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken Kandıra’da hizmet eden eski belediğe başkanlarını Kandıra Mavi Köşe Izgara Salonu’nda gerçekleşen iftar progra...

BÜYÜT

 

 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken Kandıra’da hizmet eden eski belediğe başkanlarını Kandıra Mavi Köşe Izgara Salonu’nda gerçekleşen iftar programında ağırladı. Köken’in ev sahipliği yaptığı programda eski belediye başkanlarından Turan Sarı, Ercüment Şahin, Kenan Evin, Mustafa Öğren, eski ve yeni belediye meclis üyeleri katılım gerçekleştirdi. 

SINIR TANIMAYACAĞIZ

İftar programında konuşan Başkan Köken, “Halkımız bizleri bu göreve getirdi, tüm meclis üyelerimizle beraber halkımıza hizmet edeceğiz. Belediye başkanlığı en kutsi görevlerden biri. Çünkü halka hizmet ettiğimiz bir görev. Halkın her türlü sorunuyla ilgilenmek zorundayız. Biz hizmette sınır tanımayacağız” dedi.

ŞEREF SÖZÜMÜZDÜR

Sözlerini sürdüren Köken, “Sizlerin de fikirlerini alarak geçmişten bugüne belediye başkanı olarak yapmak isteyip de yapamadığınız hizmetleri yapmaya çalışacağız” diyerek sözü Turan Sarı’ya bıraktı. Sarı ise “Bu memleket bizim. Hepimiz elimizden geldiği kadar bu memlekete hizmet etmek zorundayız, bu bizim şeref sözümüzdür” şeklinde konuştu. 

23 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR