Sağlık sekreterliği eğitimleri yapılıyor

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Eğitim Birimi tarafından birliğe bağlı tüm sağlık tesislerinde görevli, sağlık bölümü mezunu olma...

BÜYÜT

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Eğitim Birimi tarafından birliğe bağlı tüm sağlık tesislerinde görevli, sağlık bölümü mezunu olmayan toplam 1000 veri hazırlama elemanına, çalışma alanlarındaki verim ve kaliteyi artırmak amacıyla, dört tam gün süren “Sağlık Sekreterliği Eğitimi” verilmeye başlandı.

 

40 kişilik 15 grup halinde eğitim alacak olan veri hazırlama elemanlarına 32 saat olarak verilen Sağlık Sekreterliği Eğitimleri, Eylül ayında tamamlanmış olacak. Anatomi ve fizyoloji, hastalıklar bilgisi, farmakoloji, tıbbi terminoloji öfke ve stres kontrolü, iletişim konularında verilen eğitimin yanı sıra eğitim alanlara kitapçık da verilecek.

 

İLK GRUP EĞİTİMİ TAMAMLADI

40 kişinin katıldığı, samimi ve verimli olarak geçen eğitiminin ilki, yapılan başarı değerlendirme sınavı sonrası tamamlandı. Katılımcılara belgeleri Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı ve eğitimciler tarafından verildi. Eğitimden çok memnun kalan grup tarafından düzenlenen pasta ziyafeti ile gün sonlandı.

27 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR