Büyükşehir’de temizlik işleri araçları yenilendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı  Kırsal ve Tarımsal Alanlar Şube Müdürlüğü Temizlik İşleri Şefliği’nde kul...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı  Kırsal ve Tarımsal Alanlar Şube Müdürlüğü Temizlik İşleri Şefliği’nde kullanılan mevcut araçlar yenilendi. Törene Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ve Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Cenan Turan katıldı.

 

YOLLARIN VE ANA HALTERLERİN TEMİZLİĞİNDE KULLANILIYOR

Büyükşehir tarafından hizmete alınan yeni araçlar ana halterlerin temizlik çalışmalarında kullanılıyor. Araçlar Anayolların güzergahında bulunan yolların ve durakların temizlik çalışmalarında ekipler tarafından kullanılıyor. Çalışmalarını daha temiz bir Kocaeli için yapan Büyükşehir Ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

 

ARAÇLAR YENİLENDİ

Bu araçlar içerisinde 5 adet soldan direksiyonlu süpürme aracı, 1 adet soldan direksiyonlu yol süpürme aracı, temizlik çalışmaları için 3 adet tenteli çift kabin kamyonet, 1 adet 18 kişilik minibüs ve 3 adet kontrol aracı Büyükşehir tarafından hizmete alındı.

 

SÜPÜRME ARACI YOL KENARLARINI SÜPÜRÜYOR

Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerin kullandığı araçlar vatandaşların hizmetinde görevlerini yerine getiriyorlar.Buna bağlı olarak yolların kenarında bulunan çöpleri süpürerek  yolların temizliğini sağlıyor.Tenteli çift kabin kamyonetler ise araçlarla temizlik görevlilerinin bölgeye ekipmanları ile daha rahat ulaşmaları ve hizmet vermelerini kolaylaştırıyor.

 

EKİPLER SÜREKLİ KONTROL EDİLİYOR

Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen temizlik çalışmaları, ekipler tarafından sürekli kontrol ediliyor.3 adet kontrol aracı ile gerçekleştirilen denetimler sayesinde temizlik daha hızlı gerçekleştiriliyor.

04 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR