Outlet Center İzmit UCUZLUK panayırı!

Süper markalarda kaçırılmayacak panayır fiyatları 36. Geleneksel Ucuzluk Panayırında, Outlet Center İzmit’te… Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika sa...

Süper markalarda kaçırılmayacak panayır fiyatları 36. Geleneksel Ucuzluk Panayırında, Outlet Center İzmit’te… Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

 

ÇOCUK ŞENLİĞİ

Outlet Center İzmit; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, 7 – 11 yaş grubu öğrencileri kapsayan, “Tatil” konulu resim yarışması düzenliyor.  Ödüllü resim yarışması için; 7 – 11 yaş grubu öğrencilerin aileleri ile birlikte, 23 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 13.00’de Outlet Center İzmit Yönetim Ofisine gelmeleri gerekiyor. Resim yarışmasında kullanılacak tüm malzemeler, resim yarışmasına katılacak olan öğrencilere Outlet Center İzmit Yönetimi tarafından ücretsiz olarak verilecektir.

 

ŞENGÖZ JÜRİ BAŞKANI

Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda dereceye girecek öğrencilere çeşitli ödüller verilecek. 7 – 11 yaş grubu öğrencileri ve ailelerini 23 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 13.00’de yapılacak “Tatil” konulu ödüllü resim yarışmasına ilginin büyük olması bekleniyor.

 

BAYRAK DAĞITILACAK

Outlet Center İzmit, 23 Nisan’da çocuklar için düzenlediği etkinliklerle, bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yapacak. Çocuklar, gün boyunca düzenlenecek eğlenceli aktivitelerle keyifli saatler geçirecekler. Tahtabacak, joglor ve palyaçolar, çocukların yüzlerini boyayacak; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıtacak. 23 Nisan dolayısıyla; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, yabancı ülkelerden ilimize gelen misafir birçok ülkenin sunacağı çeşitli folklor etkinlikleri de bugün 17.00 – 18.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

 

23 NİSAN 2015 PERŞEMBE OUTLET CENTER İZMİT ETKİNLİK PROGRAMI

21 NİSAN 2016 PERŞEMBE

16.30 – 17.00 Grup Nazar Konseri

17.00 – 18.30  Dış ülkelerden gelen çocuk misafirlerin gösterileri

(Acaristan – Arnavutluk – İran)

 

23 NİSAN 2016 CUMARTESİ

13.00 – 14.00  “Tatil” konulu ödüllü Resim Yarışması (7 – 11 yaş grubu öğrenciler arasında)

16.00 – 18.00  Grup Nazar Konseri

13.00 – 19.00  Animasyon Gösterileri (Palyaço – Tahtabacak – Jonglor ile)

Yüz boyama – Türk Bayrağı ve Sosis Balondan Şekiller Yapımı

20 Nisan 2016 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR