CHP, Nevzat Doğan’a randevu vermedi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, MHP’ye seçim için yaptığı teşekkür ziyaretinde ilk randevuyu CHP’den istediklerini ancak cevap verilmediğini söyl...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, MHP’ye seçim için yaptığı teşekkür ziyaretinde ilk randevuyu CHP’den istediklerini ancak cevap verilmediğini söyledi.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, sorunsuz bir seçim yaşandığı için teşekkür etmek amacıyla partileri ziyaret etmeye başladı. Doğan ilk ziyaretini MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak’a gerçekleştirirken, ziyarette yaptığı açıklamada CHP’den talep ettiği randevuya cevap gelmediğini söyledi. Nevzat Doğan, MHP’ye teşekkür ziyaretinde, bir siyasi kimlikle değil bir belediye başkanı olarak geldiğini ve bütün partilerin kendisi için çok önemli olduğunu belirtti.

SEVİYELİ SEÇİM
Doğan, “Farklı fikirlerde olsak da ortak noktamız vatanımız milletimiz içindir. Geçirdiğimiz seçimlerin ardından görüldü ki seviyeli, bize yakışır bir seçim oldu. Bu anlamda önemli aktörlerden biri olan MHP’ye İzmit bölgesi içinde yaptığı siyasi çalışmalarda gösterdiği hassasiyet için teşekkür ederiz. Gerçekten bizlere yakışan bir seçim oldu. Herkes inandığı fikirleri söyledi ve biz de herkese eşit mesafede olmaya çalıştık. Partiler hizmet etme amacıdır. Bu gün vardır yarın yoktur. Ancak Türkiye devamlıdır” dedi.

CHP’DEN DOĞAN’A RED
Ziyaretlerine yeni başladığını belirten Doğan, sırayla gitmek istedikleri ve bunun için ilk olarak CHP’den randevu istediklerini ancak verilmediğini kaydetti. Bu konuda çok fazla konuşmak istemediğini söyleyen Doğan, ziyaret talebine karşı kapıların kapatılmasını “Bana karşı değil İzmit insanlarına karşı kapatılmıştır. Herkes kardeştir, siyaset bir araçtır. Bilinçli hareket edilmeli. Bu konuda çok da işi uzatmaya gerek yok. Bundan sonra Saadet Partisi ve diğer partileri ziyaret edeceğiz” sözleriyle yorumladı. Ziyaret için teşekkürlerini sunan MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, kavgadan yana olmadıklarını söyledi.

24 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR