Kurtaş: Önce sorunun kaynağını kurutmalıyız

Bekirpaşa’da bir dizi ziyarette bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Ömer Kurtaş, sorunu çözmek için önce kaynağının kurutulması gerektiğini söyledi...

BÜYÜT

Bekirpaşa’da bir dizi ziyarette bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Ömer Kurtaş, sorunu çözmek için önce kaynağının kurutulması gerektiğini söyledi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Dr. Ömer Kurtaş, Mahmut Akyol ve Ayhan Halavurta Bekirpaşa Yıldız Kıraathanesinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlarla sohbet eden ve sorularını cevaplayan adaylar, ülkenin gidişatının ortada olduğunu, ülkenin CHP’ye ihtiyacı olduğunu dile getirdiler. CHP’nin projeleri hakkında vatandaşlara bilgi veren adaylar, hazırlanan tüm projelerin 13 Haziran sabahından itibaren hayata geçirileceğini, Kocaeli halkının ve tüm ülke halkının rahat bir nefes alacağını söylediler.

CHP’YE OY VERİN
Dr. Ömer Kurtaş yaptığı konuşmada, “Biz hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, ayrım yapmayacağız. Herkese hak ettiği hizmeti vereceğiz. Bizim için herkes bir. Halkın sıkıntısı bizim sıkıntımız, halkın derdi bizim derdimizdir. Dertlerimizi bir bir çözeceğiz. Ama önce sorunun kaynağını kurutmalıyız. Bu da 12 Haziran günü sandıkların başına giderek CHP’ye oy vermekle olacaktır” şeklinde konuştu.

08 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR