Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde saldırılara kınama

Samsun’da hastası tarafından vurularak öldürülen Op. Dr. Kamil Furtun için tüm Türkiye ile birlikte Kocaeli’de de anma programları düzenlendi. Derinc...

Samsun’da hastası tarafından vurularak öldürülen Op. Dr. Kamil Furtun için tüm Türkiye ile birlikte Kocaeli’de de anma programları düzenlendi. Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde gerçekleşen törende sağlık çalışanlarına yönelik saldırıların ortadan kalkması dileğinde bulunularak ahlaki düzeni sağlamak adına üzerlerine düşen her türlü görevin yapılacağı sözü verildi.


SAĞLIK ÇALIŞANLARI KATILDI

Kocaeli’de sağlık çalışanlarına yönelik saldırılar Samsun’da hastası tarafından öldürülen Dr. Kamil Furtun nezdinde kınandı. Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bahçesinde gerçekleşen törene tüm Başhekim Dr. Hakan Bitlis, İdari ve Mali İşler Müdürü Ahmet Demir ve tüm sağlık çalışanları katıldı.


KINAMA YAPILDI

Törende bir konuşma yapan Başhekim Dr. Hakan Bitlis hain bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Dr. Kamil Futuna’ya Allah’tan rahmet dileyerek insanlara hizmet ederken, dertlilere deva olurken hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına yönelik saldırıları hep birlikte kınadıklarını ifade etti. İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Ahmet Demir ise yöneticiler ve tüm sağlık çalışanları olarak bu tür davranışların ortadan kalkması için gereken bilinci oluşturmaya devam edilmesini kaydetti.

01 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR