Büyükşehir’de proje değerlendirmesi yapıldı

Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen proje değerlendirme toplantısında Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ile Büyükşehir Belediye Başkan D...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen proje değerlendirme toplantısında Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ile Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Ömer Polat da hazır bulundu.

 

HEDEF KOCAELİ’Yİ BİRKAÇ KADEME BİRDEN YÜKSELTMEK

Başkan Doğan, yeni dönemdeki vizyon çalışmalarını görüşmek için bir araya geldiklerini belirterek “Birinci seneyi gerek Büyükşehir Belediyemiz gerek se İzmit Belediyesi olarak bizler proje hazırlık yılı olarak ayırdık. Bu konuda sık sık bir araya gelip istişarelerde bulunuyoruz. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak şehrimize en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, kentimizi birkaç kademe birden yükselterek hem Türkiye’de hem de dünyada çok daha farklı bir ufukta bir şehir haline getirmektir. Bunun için çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çok daha güzel projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz” dedi.

 

HEP BİRLİKTE

Genel Sekreter Büyükakın da “Sık sık belediye başkanlarımız ile bu tür toplantılar yapıyoruz. İzmit merkez ilçe olması nedeniyle doğal olarak en büyük mesaimizi İzmit için harcıyoruz. Sayın başkanımızla haftada en az bir gün toplanarak yapılan ve yapılacak projeleri değerlendiriyoruz. Kent meydanı, tramvay ve katlı otopark çalışmalarını da bu toplantıda detaylı şekilde görüştük. Her şey Kocaeli’nin ve İzmit’in daha güzel, daha yaşanabilir ve dünya liginde daha iyi bir yerde olması içindir Hep birlikte halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

23 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR