Darıca Koleji Ayşe Seymen Kampüsüne muhteşem açılış

Öğretime kapılarını 1983 yılında açan Özel Seymen Eğitim Kurumlarının Darıca Ayşe Seymen Kampüsü açıldı. Açılış törenine Özel Seymen Yönetim Kurulu ü...

BÜYÜT

Öğretime kapılarını 1983 yılında açan Özel Seymen Eğitim Kurumlarının Darıca Ayşe Seymen Kampüsü açıldı. Açılış törenine Özel Seymen Yönetim Kurulu üyeleri Kamuran Sirmen, Alparslan Seymen, Nail Seymen, Mahir Seymen, kurucu temsilcisi Hamiyet Satı, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, eski CHP Kocaeli Milletvekili Sefa Sirmen, Mali Direktör Cevdet Turan, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Emniyet Müdürü Hasan Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

AYŞE SEYMEN ADIYLA ABİDELEŞTİ

Açılış konuşmasını yapan Özel Seymen Eğitim Kurumları Darıca Ayşe Seymen Kampüsü Genel Müdürü Murat Kaya, “Rahmetli kurucumuz saygıdeğer Rahmi Seymen’i bu vesile ile rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. 33 yıl öncesi o hayalin bugün yeni kıvılcımı ile yakılan eğitim-öğretim meşalemiz Darıca yerleşkemizde halkımızın yoğun ilgi ve sevgisi ile başlama noktasına ulaşmıştır. İzmit Kampüsü Rahmi Seymen, Darıca Kampüsü ise Ayşe Seymen adıyla abideleşmiş ve ebedileşmiştir” şeklinde konuştu.

 

1200 ÖĞRENCİ KAPASİTELİ

Ardından söz alan Hamiyet Satı, “400 öğrenci kapasiteli bir okulun bize yeteceğini düşünmüştük. Ancak bu süreçte siz değerli velilerimizin yoğun ilgisi karşısında bugün açılısını yaptığımız Seymen Eğitim Kurumları Ayşe Seymen Kampüsü’ne kavuştuk. 12 bin metrekarelik arazi üzerinde 10 bin metrekarelik kapalı alan; 800 kişi kapasiteli yemekhane; 350 kişi kapasiteli tam donanımlı konferans salonu; çeşitli hobi ve aktivite spor alanları ve bin 200 öğrenci kapasiteli modern, pedagojik esaslara göre dizayn edilmiş dersliklerden oluşan kampüsümüzün açılışında bizleri yalnız bırakmayan sizlere teşekkür ederim” dedi.

04 Ekim 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR