Çeker’den Keşmer’e ziyaret

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcılar Şengül Çakmak, Arif Ovalı, Sema Gümüş Yaşar ve Saniye Yıldıran, birlik de Koc...

BÜYÜT

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcılar Şengül Çakmak, Arif Ovalı, Sema Gümüş Yaşar ve Saniye Yıldıran, birlik de Kocaeli Tabipler Odası Başkanı Dr. Kemal Keşmer’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Tabipler Odası Yönetim Kurulu üyeleri Dr. Recep İpçi, Dr. Ersin Karagöz, Dr. Aysun Şikar Aktürk, Dr. Burhan Çağlar Usta, Dr. Özcan Özmen ve Dr. Murat Erözmen de hazır bulundu. Şube Başkanı Çeker’in hayırlı olsun ziyaretinde güncel konular görüşüldü. Görüşmeden her iki taraf da memnun kaldı. Tabipler Odası Başkanı Dr. Kemal Keşmer ziyaret için Çeker ve heyetine teşekkür etti.

KEŞMER VE ARKADAŞLARININ YÖNETİME
TALİP OLMALARI SEVİNDİRİCİDİR
Ziyarette Çeker; “Vatandaşın birbirine şüphe ile yaklaştığı, birbiri ile konuşurken kelimeleri cımbızla seçtiği, konuşmamak için bir araya gelmemeye gayret sarf ettiği, vasıfsız vatandaşlarımızın bile hayatın akışında yaşamış oldukları sorunları dile getirmeye çekindiği bir süreç de sayın Keşmer ve yönetime seçilen arkadaşları Tabipler Birliği’ne üye hekimlerimizin ekonomik ve sosyal haklarının korunması ve geliştirilmesi için yönetime talip olmaları sevindiricidir” dedi. Başkan Çeker; “Vatandaşımızın sağlık hizmetlerine kolay ulaşması, vatandaşımıza sağlık hizmeti sunan sağlık çalışanlarının da gelecek kaygısı olmadan, geçim derdi olmadan huzurlu bir ortamda hizmet sunabilmeleri için sendika olarak üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Diyalog ortamını geliştirmek de, daha sık bir arada olmakta fayda görüyoruz” şeklinde konuştu.
Tabipler Odaszı Başkanı Dr. Kemal Keşmer; “İş birliği içerisinde olmanın faydalı olacağına inanıyoruz. Güçlerimizi birleştirmenin sayısız faydası vardır” dedi. Başkan Keşmer; Ziyaret için Şube Başkan Çeker ve heyetine teşekkür etti.

02 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR