Başiskele’de İç Kontrol Eylem Planı Çalıştayı yapıldı

Başiskele Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü 2014-2019 dönemi stratejik plan ve performans programı çalışmalarını tamamladıktan sonra iç kontro...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü 2014-2019 dönemi stratejik plan ve performans programı çalışmalarını tamamladıktan sonra iç kontrol eylem planı hazırlıkları için kollarını sıvadı. İç Kontrol Çalışmaları ile ilgili “İç Kontrol Çalışma Genelgesi”ni hazırlayan ekip kendi içinde bir çalışma grubu kurarak çalışmalara başladı.

 

Önceki gün Başiskele Belediyesi Yuvacık Kütüphanesi’nde yapılan toplantıda çalışma grubu aracılığıyla tüm belediye birimleriyle yapılan mevcut durum anketi sonunda çıkan raporun değerlendirilmesi yapıldı. E-yöntem firmasından gelen danışman Erman TAŞÇI yönetimiyle çalıştay da mevcut durum raporuna göre her birim değerlendirmede bulundu. Değerlendirme sonunda Strateji Geliştirme Müdürlüğü yeni bir yol haritası çıkartmış olacak ve ekip çalışmalarına aralıksız devam edecek.

 

Başiskele Belediyesi misyonunda olduğu gibi mahalle müşterek ihtiyaçların verimli ve etkin bir şekilde karşılanması için en doğru, işlevsel örnek bir çalışmanın hazırlığı içinde.

01 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR