AKP İzmit’te icra değişikliği

AKP İzmit İlçe yönetiminin haftalık toplantısı önceki akşam parti binasında gerçekleşti. Partinin yeni icra kurulu da ilçe başkanı Ali Korkmaz tarafı...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe yönetiminin haftalık toplantısı önceki akşam parti binasında gerçekleşti. Partinin yeni icra kurulu da ilçe başkanı Ali Korkmaz tarafından açıklandı. Buna göre ilçe yönetiminde Tanıtım ve Medya Başkanlığı’na Fatih Özcan, Sosyal İşler Başkanlığı’na Aykut Sunar getirildi.

 

İKİ YENİ BAŞKANLIK

Öte yandan 12 Eylül’deki büyük kurultay’da yapılan tüzük değişikliği ile teşkilatlarda iki yeni başkan yardımcısı daha ataması kararı alınmıştı. İzmit İlçe Teşkilatı’nda da bu yönde bir yenilik yapıldı. Buna göre; İnsan Hakları Başkanlığı’na Hayrettin Arıcan getirilirken, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’na da Engin Tümer’in atandığı duyuruldu.

 

“YENİ İCRA İLE GÜÇLENDİK”

Değişiklikler hakkında açıklama yapan AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, yeni icra kurulu ile 1 Kasım seçimlerine ilk günkü aşkla hazırlandıklarını belirtti. Korkmaz, “SKM programlarımız yoğun şekilde devam ediyor. Bütün arkadaşlarıma gösterdikleri özveri için teşekkür ediyorum” dedi.

07 Ekim 2015 Kocaeli- SiyasetYÜKLENİYOR