Erbakan Vakfı’ndan Hizmet-İş’e ziyaret

Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Vakfı İzmit İlçe Temsilciliği, Hizmet-İş Sendikası’nın 38’ini kuruluş yıldönümü nedeniyle Kocaeli Şube Başkanı İdris Erso...

Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Vakfı İzmit İlçe Temsilciliği, Hizmet-İş Sendikası’nın 38’ini kuruluş yıldönümü nedeniyle Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy’u makamında ziyaret etti. Erbakan Vakfı Marmara Bölge sorumlusu Mehmet Aras, İzmit İlçe Temsilcisi Musa Kahya, İlçe Sekreteri Naim Güzel ve Vakıf  Yöneticileri Hüseyin Küçükkeskin, Hüseyin Sert, Metin Şener, Necmettin Demirtaş, Ceyhun Taşer ziyarette hazır bulundu.


“KÖKLÜ BİR SENDİKA”

Ziyarette Mehmet Aras, Erbakan Vakfı’nın kuruluşu ve hizmetleri hakkında bilgi verdi. Hizmet-İş Sendikası’nın köklü bir sendika olduğunu ve imzalamış oldukları sözleşmeleri de yakıdan takip ettiklerini belirtti. Musa Kahya ise “24 Ocak 1979 tarihinde Adıyaman’da 6 kişi tarafından kurulan Hizmet-İş Sendikası’na bu kutlu yolda başarılar diliyorum” dedi.

 

GÜNCEL KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ

Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, “Sendikamızın 38’inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle ziyaretimize gelen Erbakan Vakfı Marmara Bölge Sorumlusu Mehmet Aras, İzmit İlçe Temsilcisi Musa Kahya ve vakıf yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret karşılıklı güncel konuların konuşulması ile devam etti.

24 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR