Başkan Karaosmanoğlu Mardinlileri konuk etti

AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’ün de katıldığı buluşmada, sivil toplum kuruluşlarının kentler için hizmet alanı ve bu anlayışla proje bazlı çalış...

AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’ün de katıldığı buluşmada, sivil toplum kuruluşlarının kentler için hizmet alanı ve bu anlayışla proje bazlı çalışmaların seyri hakkında görüş alışverişi yapıldı.

 

TÜRKİYE’DE KARDEŞLİK İKLİMİ BOZULMAYACAK

Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Gültekin Görüm’ün de hazır bulunduğu görüşmede, Türkiye’deki kardeşlik ikliminin bozulamayacağı ifade edilirken, dernek başkanı Güneri, bölücü terör örgütü PKK tarafından Mardin ve ilçelerindeki saldırılarından dolayı Kocaeli’ye gelen ailelere gerekli yardımları yaptıklarını belirtti. Güneri, bu kişilere kalacak yer ve gerekli malzemelerin temin edildiğini dile getiren Güneri, Kalacak yer başta olmak üzere ev içerisinde kullanılacak araç ile gereçlerin temin edildiğini ifade etti.

 

“YOL GÖSTERİCİ OLUN”

Konukları ile yakından ilgilenen Başkanı Karaosmanoğlu ise, “Devletin kurumları ve STK’lar birlikte hareket ettiğinde ortaya daha verimli çalışmalar çıkıyor. Vatandaşın kent hayatına uyumu ve çalışma alanlarının tespitinde dernekler önemli rol oynayabilir. Derneklerimiz ayrıca, hayata uyum sağlama anlamında vatandaşlarımıza yol göstermede daha aktif olmalılar” hatırlatmasını yaparak sözlerini tamamladı.

22 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR