Medcity Cerrahi Tıp Merkezi bölgenin açığını kapatacak

Yenilenen yapısı ve uzman kadrosuyla Gebze sağlık sektöründe yeni bir marka olan Medcity Cerrahi Tıp Merkezi yönetimi önceki gün Gebze Fesa Business...

BÜYÜT

Yenilenen yapısı ve uzman kadrosuyla Gebze sağlık sektöründe yeni bir marka olan Medcity Cerrahi Tıp Merkezi yönetimi önceki gün Gebze Fesa Business Hotel’de bölge basını ile bir araya geldi. Toplantıya Medcity Grup Yönetim Kurulu Başkanı Semih Yegin, Medcity Gebze Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Serhat Çitoğlu, Medcity Gebze Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Şeniz Ök ve İşletme Direktörü Serap Fasal katıldı.

 

ENDOSKOPİ REFLÜ TEDAVİSİ YAPILIYOR

Programda ilk olarak söz alan Op. Dr. Mustafa Serhat Çitoğlu, “Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde 20 yatak, 2 ameliyathane, 1 müdahale odası bulunuyor. SGK anlaşmalı olarak faaliyetlerimiz sürüyor. Acil servis, aile hekimliği, evde bakım hizmetleri, dahiliye, genel cerrahi, kadın doğum, ortopedi, nöroloji, psikiyatri, KBB, göz hastalıkları, üroloji, radyoloji, obezite ve beslenme branşlarında hizmetler sunuyoruz. Özellikle endoskopi reflü tedavisi bölgede yapılan bir tedavi değil. Biz bu hizmeti sunuyoruz” dedi.

 

“BÖLGEDEKİ AÇIĞI KAPATACAK”

Ardından söz alan Semih Yegin ise  yenilenen yapı ve büyüyen sağlık kadrosuyla Medcity Tıp Merkezi’nin bölgede önemli bir açığı kapacağını ifade etti. Sağlıklı beslenme, obezite, sağlıklı zayıflama gibi branşlarda iddialı olduklarını söyleyen Yegin, “Cerrahi kliniğimiz son sistem teknolojik aletlerle donatılmış olup Başhekim Op. Dr. Serhat Çitoğlu'nun yönetiminde hizmet vermektedir. Standart konvansiyonel ameliyatların yanı sıra özellikle bölgede eksikliği bilinen obezite, reflü ve tiroid cerrahisinde bu açığı kapatacak günümüzün en son gelişmelerini bölge halkına sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 

12 Aralık 2014 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR