Şişme kadına niyet samana kısmet

İnternet üzerinden verdiği şişme kadın siparişi yerine kargo ile gönderilen koliden saman çıkınca soluğu Tüketiciyi Koruma Derneği'nde aldı.Gebze'nin...

BÜYÜT

İnternet üzerinden verdiği şişme kadın siparişi yerine kargo ile gönderilen koliden saman çıkınca soluğu Tüketiciyi Koruma Derneği'nde aldı.

Gebze'nin Sultan Orhan Mahallesi'nde oturan 27 yaşındaki A.D. internet üzerinden seks ürünleri pazarlayan şirkete şişme kadın siparişi verdi. Sipariş ödemeli olarak geldi ve A.D. gelen kargo görevlisine 350 lira ürün bedeli, 7 lira da kargo beledi olmak üzere 357 lira ödeyerek koliyi teslim aldı.

A.D.'nin açtığı paketten sipariş verdiği şişme kadın yerine saman çıktı. Şoke olan A.D. dolandırıldığını söyleyerek saman dolu paketle birlikte Gebze Tüketiciyi Koruma Derneği'ne gitti.

Dernek yetkilileri, A.D.'nin internetten sipariş verdiği yerin sadece cep telefonu numarasının bulunması başka bilgiye rastlanamaması nedeniyle bir şey yapılamayacağını söyledi.

Dernek Başkanı Zeki Fettah, Karşı tarafta herhangi bir resmi şirket olmadığı için mağdur tüketicimizin hakları konusunda yasal bir işlem başlatamıyoruz. Tüketicilerimiz internet alışverişinde daha dikkatli olmalıdır dedi.

27 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR