AKP Körfez’de Osman Badem yeniden başkan

AKP Körfez İlçe Teşkilatı’nın 5. olağan kongresi dün Tütünçiftlik Kültür Merkezinde yapıldı. Mevcut Başkan Osman Badem'in tek aday olduğu kongrede di...

AKP Körfez İlçe Teşkilatı’nın 5. olağan kongresi dün Tütünçiftlik Kültür Merkezinde yapıldı. Mevcut Başkan Osman Badem'in tek aday olduğu kongrede divan başkanlığına Orhan Barış, yardımcılığına Recep Yıldız, üyeliklere ise Nesrin Duran, Bekir Sarıgül, Kadir Alçık seçildi.


GENİŞ KATILIM

Kongreye TBMM İnsan Hakları Komisyonu ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AKP Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, İl Başkanı Mahmut Civelek, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, eski Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Duran ve partililer katıldı.

 

“HEDEF 2015 SEÇİMLERİ”

Kongre öncesi konuşan Osman Badem, “AKP gibi bir partide ve sizin gibi değerli insanlarla siyaset yapmak benim için onurdur. Bütün seçimlerde olduğu gibi 2015 seçimlerinde de yine birinci parti olarak çıkacağız ve yeni bir anayasa yapacağız inşallah. En az 330 milletvekili çıkarmak için gayret sarf ediyoruz. Parti yönetiminde yer alan, almayan arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu partide koltuk önemli değildir. Önemli olan bu partide bir şekilde siyaset yapmaktır" dedi.

 

“AKP DAVA HALİNE GELDİ”

Ardından söz alan İsmail Baran birlik mesajları vererek, "2015 seçimlerinde elbirliği ile çalışıp Körfez’de bir rekor kıracağız inşallah” ifadesine yer verdi. Zeki Aygün ise "Millet Cumhurbaşkanımızı öyle bir kucakladı ki girdiği her seçimde onu birinci yaptı. İlk başta bir siyasi hareket olarak başlayan AKP, artık bir dava haline geldi. Bizler davamıza öyle bir sarılacağız ki dünya mazlumlarının sesi olacağız" şeklinde konuştu.  

 

“SEN İKTİDAR ENGELLİSİSİN”

Mahmut Civelek, "Genel Merkezimizin dediği gibi tek listeyle adaylık sürecine girdik. Sadece Gebze'de bir mola verdik. Ancak yine kazanan AKP oldu" dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da göndermede bulunan Civelek, “Senin hakaret ettiğin Cumhurbaşkanı milletin gönlünde taht kumuştur. Sen engelli kardeşlerimize hakaret edip zihinsel engelli diyorsun. Sen iktidar engellisisin” şeklinde konuştu.

 

KOCAELİ AKP'NİN KALESİDİR

Kongre öncesi konuşan Ayhan Sefer Üstün, "Sakarya ve Kocaeli AKP'nin kalesidir. Bütün ilçelerimizi aldık. Bu durum bizim sorumluluğumuzu artırdı. Bu sorumluluk bizi daha fazla çalışmaya itiyor. Önümüze konan engeller benim siyaset yapma azmimi artırdı. Vatandaşın sıkıntılıları, evine ekmek götüremeyen insanların olması beni motive etti ve siyasete girmemi sağladı. Bizim görevimiz milletimize en güzel şekilde hizmet etmektir" dedi. Muharrem İBRAHİMOĞLU

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Osman Badem

Şaban Aydın

Osman Akova

Adem Ceylan

Erol Gündüz

Muzaffer İşcan

Recep Ak

Cemil Akgün

Sedat Türkdemir

Ahmet Aslan

Mutlu Bayram

Halil Olgun

Mikail Toman

Hamza Küpeli

Ömer İnceli

Alaaddin Kılınç

Şaban Akyıldız

Erhan Güneş

Erdal Durmuş

Cengiz Öztürk

Erkan Ak

Fehmi Öztürk

Tekin Kara

Hetem Karahancı

Nilgün Çakır

Ebru Karakuş

Filiz Gülçebi Meydan

Tuba Erdemir

Banu Aligül

Özge Culfa

                       

İL DELEGELERİ

Osman Badem

İsmail Bayram

Nesrin Duran

Kadir Alçık

Utku Erikli

Şaban Aydın

Bekir Sarıgül

Mikail Toman

Osman Akova

Aysun Demir

Nalan Erkan

Faruk Reis

Adem Koyun

Tuba Kaya

Rahmi Canbaz

Sedat Türkdemir

Murat Yıldırım

Şener Seçkin

Hakan İşyar

Leyla Coşkun

Necati Sezai Yılmaz

Engin Koyun

Selehattin Kabadayıoğlu

Yunus Pehlivan

Şaban Akyıldız

Sebahattin Yiğit

Abdülvehap Mete

Mustafa Çelebi

Orhan Kurhan

Ahmet Aslan

Halil Olgun

İzzet Işık Ali Çakır

Hüseyin Demir

Enver Alçık

Selami Tanış

Sinan Yıldız

Öktem Dere

Şahin Ergün

Hulusi Özdağ

Engin Ese

Hazan Yazıcı

Muhammet Saraç

Mehmet Şendoğan

Salih Taştekin

Salih Okutan

Enver Durmuş

Osman Erek

07 Aralık 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR