Çeker: Şahin başarılı olacaktır

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Soner Şahin’i makamında ziyaret etti. Çeke...

BÜYÜT

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Soner Şahin’i makamında ziyaret etti. Çeker’e ziyaretinde, başkan yardımcısı Zekai Dumlupınar, Arif Ovalı, Derince İlçe Temsilcisi Mustafa Çiftcioğlu, İş Yeri Baş Temsilcisi Tahir Saklaman, Temsilci Mehmet Sadık Zafer, Turan Sarıoğlu ve Erol Kalemer eşlik etti.

 

“ŞAHİN’E GÜVENİYORUZ”

Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbet ardından bir açıklama yapan Başkan Çeker, “Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin kent içinönemi büyüktür. Burada genç, dinamik bir yöneticinin getirilmesi ile hizmet kalitesi artacaktır. Yöneticimizin, usulsüz uygulamalara son vereceğine ve kurum personeli arasında adaletin eşit dağıtacağına hakkın sahibi olana verilmesi noktasında gerekeni yapacağına inanıyoruz” dedi.

 

GÖNÜLLÜLÜK ESASI VURGUSU

Kurumdaki personellerin yer değişikliğinde öncelikle gönüllük esasına uyulması gerektiğinin de altını çizen çeker,ö şeyle konuştu: “Yer değişikliklerin faydalarının olacağı gibi çalışanların kurumu sahiplenerek hizmet kalitesinin tavan yapmasına imkan sağlayacaktır. Yönetici/Başhekim Şahin’in kanun, yönetmenlik ve genelgeler çerçevesinde kurumu sevk ve idare ettiği takdirde her zaman yanında oluruz. Aksi takdirde uyarılarımızı yapar, hukuki haklarımızı kullanmada tereddüt etmeyiz”

02 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR