MHP kongreye gidiyor

12 Eylül 1980 Darbesi’nin yıldönümü olması sebebiyle basın açıklamasında bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bu tarihte taş medreselerde yatmış ve te...

12 Eylül 1980 Darbesi’nin yıldönümü olması sebebiyle basın açıklamasında bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bu tarihte taş medreselerde yatmış ve tevazuyu elden bırakmadan hiçbir zaman kendilerini anlatmayan, sessizce ahvale bakan, en derinden o günleri yaşayan çilekeş ama başladı dik duran değerli dava arkadaşlarımıza selam ediyoruz” dedi.

 

ŞİMDİ BİZ SUSUYORUZ

Aydın Ünlü, “İdam sehpalarında denge adına yapılan dengesizlikle kurban edilen ve şehadete eren uçmağa varan erlere, işkence masalarında, nemli taş duvarlar arasında genç yaşta kaptıkları amansız hastalıklarla Hak’ka yürüyen dava erlerine ve  çizgisinden sapmadan son nefesine kadar ülkü denen güzelin ardında yürüyen, eceli ile vefat eden değerli dava arkadaşlarımıza rahmetler diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

ÖNÜMÜZDEKI HAFTA BELIRLENECEK

Ünlü, yaşayan değerlere de ömürlerinin son demlerinde sağlık ve huzur dolu yıllar dilediğini belirterek “Şimdi biz susuyoruz” dedi. Günün anlamına ilişkin yaptığı açıklamanın ardından gündeme yönelen Ünlü, önümüzdeki hafta Ankara’da gerçekleştirecekleri toplantıda kongre tarihlerinin belirleneceğini bildirdi ve kendisinin de bu toplantıda yer alacağı bilgisini verdi.

12 Eylül 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR