MHP, atanan müdürleri takibe alacak

MHP Teşkilatı geçtiğimiz hafta görevden alınan müdürler ile ilgili Türk Eğitim Sen'i ziyaret etti. Ziyarete MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, TES Şube Başka...

MHP Teşkilatı geçtiğimiz hafta görevden alınan müdürler ile ilgili Türk Eğitim Sen'i ziyaret etti. Ziyarete MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, TES Şube Başkanı Süleyman Pekin, Ülkü Ocakları Şube Başkanı İbrahim Özcan katıldı. Aydın Ünlü, yaptığı açıklamada, görevden alınan müdürlerin takipçisi olacaklarını belirterek, “MHP, bugünden itibaren tüm ilçelerimizde mahalle temsilciliklerimizde bu atanan yandaşları takibe alacaktır” ifadesine yer verdi.

 

VURAN ELLER DEĞİŞMİŞ

28 Şubat sürecini bahane edenlerin o günlere rahmet okutacak bu aymazlıklarını takip edeceğiz diyen Aydın Ünlü, “Yediğimiz yumruklar dün de bugün de aynıydı. Anlaşılan bugün sadece vuran eller değişmiş. Parti olarak tüm velileri bu oyunu görmeye ve müdürlerine demokratik yollardan sahip çıkmaya davet ediyoruz. MHP, bugünden itibaren tüm ilçelerimizde mahalle temsilciliklerimizde bu atanan yandaşları takibe alacaktır” dedi.


YÜZDE 80’LERE VARAN KIYIM

Ardından konuşan Süleyman Pekin, bu görevden almaları soykırım olarak nitelediğini belirterek, “Milliyetçi ve ülkelerini düşünen insanların budanması, ilimizde yüzde seksenlere dayanan bir kıyım olması muhtemelen bundan sonra çözüm süreci ile doğrudan alakalı bir hamle. Bu yapılanlar takipsiz kalmayacak ve bunu sıradan bir görev alma olarak düşünmüyoruz. Yarından itibaren ise avukatlarımız ile istişare toplantısında bulunacağız” ifadelerini kullandı.

25 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR