Şekerbank’tan “Hemşerim Kredisi”

Şekerbank, şubelerinin kuruluş yıl dönümlerine özel geliştirdiği “Hemşerim Kredisi” ile esnaf ve küçük işletme segmentinde yer alan müşterilerinin na...

Şekerbank, şubelerinin kuruluş yıl dönümlerine özel geliştirdiği “Hemşerim Kredisi” ile esnaf ve küçük işletme segmentinde yer alan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz, vade ve taksit erteleme imkânıyla karşılıyor. “Hemşerim Kredisi” kampanyası, Banka’nın uzun yıllardır aynı yerde hizmet veren köklü şubelerinin kuruluş yıl dönümlerinde bölge esnafına ve küçük işletmelere özel düzenleniyor.

 

2013 yılından bu yana Kocaelililere hizmet veren Şekerbank Körfez Şubesi’nde, “Hemşerim Kredisi” kampanyası, 16 Kasım-27 Kasım 2015 tarihleri arasında devam edecek.

Kredi faizlerinde en az yüzde 20 oranında indirim fırsatı sunulan kampanya kapsamında, 24 aya kadar vade uygulanıyor. İsteyenlerin taksitlerini 3 ay erteleyebileceği kampanyada, 30.000 TL’ye kadar kredi talepleri karşılanıyor.

 

Türkiye genelindeki 300’ü aşkın şubesinin, 40’ı 50 yaş üzerinde, 75’i ise 40 yaş üzerinde olan Şekerbank, “Anadolu Bankacılığı”ndaki uzmanlığı doğrultusunda bulunduğu bölgeye özel yerel çözümler sunmaya devam ediyor.

17 Kasım 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR