Coşkun: Hizmet binamız yetersiz

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunları Kocaeli Grubu,  Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı’na atanan okuldaşları Erhan Coşkun’a hayı...

BÜYÜT

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunları Kocaeli Grubu,  Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı’na atanan okuldaşları Erhan Coşkun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nda Uygulama Grup Müdürü olarak 3 yıldır görev yapan Vergi Müfettişi Erhan Coşkun 23.07.2014 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Kararnameyle Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığına atanmış, görevine 11.08.2014 tarihinde başlamıştı. Okul arkadaşları tarafından ziyaret edilen Erhan Coşkun ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Kocaeli’nde bulunan Siyasal mezunlarının faaliyetlerinden haberdar olduğunu ve  bu şekilde faal bir grubun içinde olmaktan onur duyduğunu ifade etti.

 

“YENİ BİNA LAZIM”

Türkiye’de vergi gelirleri yönünden ilk sıralarda yer alan Kocaeli gibi potansiyeli fazla olan bir ile atanmış olmasının üzerindeki sorumluluğu daha da arttırdığını belirten Erhan Coşkun, hizmet kalitesi açısından bulundukları binanın yetersiz kaldığını bu bağlamda bütün hizmet birimlerinin tek çatı altında olacağı yeni yer arayışında olduklarını, Kocaeli’nde uzun süre bina ihtiyacı olmayacak şekilde bir Maliye Kompleksi düşüncelerinin ve projelerinin olduğunu öncelikli olarak bu konuda adım atmak istediklerini kaydetti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette mezunlar olarak okul arkadaşlarının Kocaeli’nde göreve başlamasından duyulan memnuniyet ifade edildi.

 

KİTAP HEDİYE ETTİLER

Ziyarete Siyasal Mezunları Kocaeli Grup Başkanı Ömer Gezer, Vakıfbank Saraybahçe Şube Müdürü Ahmet Şahin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Bayram Çolakoğlu, İzaydaş Genel Müdür Yardımcısı Bayram Karakuş, İSU’da uzman olarak görev yapan Nazır Esirci,  Tapu ve Kadastro Müfettişi Serdar Borhan ve Vergi Denetim Kurulu Kocaeli Grup Başkan Yardımcısı Serdar Şimşek katıldı. Ziyaret sonunda Siyasal Mezunları Kocaeli grubu olarak Erhan Coşkun’a günün hatırası olarak kitap hediye edildi.

31 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR