Üzülmez: 138 yıldır Kartepe’deyiz

        30 Mart yerel seçimlerinin ardından Kartepe Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Üzülmez’e akrabaları da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Trabzo...

BÜYÜT

 

 

 

 

30 Mart yerel seçimlerinin ardından Kartepe Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Üzülmez’e akrabaları da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Trabzon’nun Yomra Suguri Köyü’nden yüz yıl öncesinde Kartepe bölgesine gelen Üzülmez, Yılmaz, Gündüz, Güler aile fertlerinden oluşan kalabalık bir heyet, önceki gün Başkan Üzülmez ile bir araya geldi.

 

AKRABALARI KUTLADI

Üzülmez’i kutlayan akrabalı, kendisinde görevinde başarılar diledi. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, uzaktan ve yakından gelerek kendisini tebrik eden Kalabalık bir sülaleye mensup olduklarını söyleyen Üzülmez, konukları ile yakından ilgilendi. Akrabaları, Başkan Üzülmez’e ziyaret dolayısıyla bir de çiçek takdim etti.

 

138 YILLIK GEÇMİŞ

Seçim sürecinde ithal aday olarak tanıtılmak istendiğini hatırlatan Başkan Hüseyin Üzülmez, “Biz geniş bir sülaleyiz. Bu soy ağacında bir tarih yatıyor. Kartepe’yi kuran kişiler bizim dedelerimiz. Ermeni çeteleri ile mücadele etmiş, topraklarına sahip çıkmış bir neslin torunlarıyız. 138 yıldır Kartepe’de yaşayan bir sülalenin ferdiyim. Değişik soyadları ve akrabalık bağları olan bu sülalenin ferdi olmak benim için bir gurur kaynağıdır” dedi. Başkan Üzülmez, ayrıca, verilen destek ile daha büyük başarılara imza atmak için çalışacağının sözünü verdi.

10 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR