Şarlayan’dan Drama Liderliği konulu atölye

Zafer Şarlayan Kocaeli Üniversitesi’nde Drama Liderliği Konulu atölye  açtı. Kocaeli Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen “Drama Liderliği” konulu atö...

BÜYÜT

Zafer Şarlayan Kocaeli Üniversitesi’nde Drama Liderliği Konulu atölye  açtı. Kocaeli Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen “Drama Liderliği” konulu atölyeye İstanbul, Kayseri, Kocaeli’den akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Drama Liderliğini atölye içerisinde çeşitli çalışmalarla katılımcıya aktaran Şarlayan, çalışma sonunda “Anadolu Bilgelerinin Aydınlığında Çözüm Odaklı Koçluk” isimli kitabını imzaladı.

 

‘DRAMA EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞMALI’

Drama tekniklerinin her alana uygulanabileceğini belirten Şarlayan bir çok ilde çalışmaların eksik kaldığını, bunun için “Her Yerde Drama, Herkese Drama” projesini başlattıklarını bildirdi. Bu proje ile drama çalışması yapılmayan il kalmaması gerektiğini bildiren Şarlayan özellikle Rize, Mardin, Şanlı Urfa, Çorum illeri ile görüşmelerinin olduğunu belirtti.

 

ÇÖZÜM ODAKLI KOÇLUK

Hayat Yayınlarından yayınlanan “Anadolu Bilgelerinin Işığında Çözüm Odaklı Koçluk” kitabının yoğun ilgi gördüğünü dile getiren Şarlayan “Kitabımızın kısa sürede gördüğü ilgi bizleri mutlu etti. Herkesin bir şeyler alabileceği bir kitap hazırlamanın heyecanını taşıyoruz” dedi.

08 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR