İZMEK’in ünü sınırları aştı

  İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile açılan ve binlerce kişinin katıldığı İZMEK kurslarının ünü kent sınırlarını aştı. İzmit Bele...

BÜYÜT

 

İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile açılan ve binlerce kişinin katıldığı İZMEK kurslarının ünü kent sınırlarını aştı.

İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile açılan Türkiye’de ilk kez İZMEK bünyesinde açılan saçaklama kursuna sadece İzmit’ten değil il dışından da katılım oluyor. Trabzon, İstanbul, İzmir ve Denizli’den de katılımcıların yer aldığı saçaklama kursu İZMEK’in İstiklal Caddesi’ndeki merkezinde ve Şirintepe’deki kurs merkezinde veriliyor. Refika Argun nezaretindeki kurslara 83 kişinin katıldığı öğrenildi.

KENDİ İLLERİNDE AÇACAKLAR

İl dışından kursa katılanların öğretmen olduğu bu kusun tekniklerini İzmit’te öğrendikten sonra kendi illerinde de kursun açılmasını sağlayacakları kaydedildi. Kendini öz tekniği bulunan saçaklama kursuna Trabzon’dan gelerek katılan Nilgün Ünlü de “Bu kursu çok araştırdım. Kursun sadece İZMEK’te olduğunu duyduğunca İzmit’e geldim. Burada öğrendiklerimi kendi ilimde de başkalarına öğretecek olmaktan çok mutluyum” şeklinde konuştu.

02 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR