KOTO’da yönetim kurulu üyeleri seçildi

Yönetim kurulu üyelerinin seçimi tek liste ile gerçekleştirildi. Semih Barış Başkanlığındaki KOTO Yönetim Kurulu’nda eksik üyeliklerin yerinin dolduru...

Yönetim kurulu üyelerinin seçimi tek liste ile gerçekleştirildi. Semih Barış Başkanlığındaki KOTO Yönetim Kurulu’nda eksik üyeliklerin yerinin doldurulması amacıyla yapılan seçim saat 09.00 itibari ile başladı. Seçimde 61 meclis üyesi oy kullandı. Semih Barış’ın yönetim kurulu başkanı seçilmesi üzerine yönetimden istifa eden 4 üyenin yeniden aday olmayacağı öğrenildi. 61 meclis üyesinin tamamı oylarını kullandıktan sonra sandık 17.00'da açıldı.

 

'DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ'

Yapılan seçimler sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan KOTO Başkanı Semih Barış yaptığı açıklamada seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek Kocaeli Ticaret Odası'nın bundan sonraki süreçte daha güçlü adımlarla yoluna devam edeceğini söyledi. KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ise konuşmasında yapılan yönetim kurulu seçimleri ile birlikte yeni yönetimin çok kısa bir süre içinde çalışmalarına başlayacağını seçimlerin kentimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi.

 

'HAYIRLI OLSUN'

Yapılan seçimde Yönetim Kurulu Asil Üyeliğine seçilen Volkan Yılmaz ise basın mensuplarına verdiği kısa demeçte, "Bizler KOTO üyeleri olarak Kocaeli Ticaret Odası'nı daha iyi yerlere taşımak için dünden daha fazla çalışacağız. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yaşanan süreç hiç şüphesiz bizleri de üzmüştür. Geçmiş dönemde yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden 5 arkadaşımızın yerine yönetim kurulunda görevlendirilmek üzere 5 kişinin seçilmesi için bu seçim yapıldı. Ben, seçimlerin hayırlar getirmesini diliyorum" açıklamasında bulundu. Serkan BORLAK

 

besli.jpg

 

VOLKAN YILMAZ KİMDİR?

1976 Kocaeli doğumlu. Evli iki çocuk babası. 12 yıldır KOTO üyesi. Daha önce meclis üyesi görevinde bulundu. Destekler Ar-GE Proje Komisyonluğu başkanlığı ve Fuar Komisyon üyeliği yaptı. Yılmazlar Otomotiv ve VDE İletişimin sahibi.

 

HÜSEYİN GEZER KİMDİR?

1973 Gaziantep doğumlu. 22 yıldır Kocaeli’de yaşıyor. Evli 3 çocuk babası. 21 yıldır KOTO üyesi. Daha önce meclis üyeliği ve TOBB delege üyeliği yaptı. Sağlık sektöründe çalışan Gezer, eczacı.

 

MEHMET AKİF ŞEN KİMDİR?

1961 İzmit doğumlu. 17 yıldır KOTO üyesi. Evli 2 çocuk babası.  2005 yılında beri meclis üyeliği görevi yapıyor. Matbaa işiyle uğraşıyor. Kocaeli Matbaacılar Derneği Kurucu Başkanı, halen daha başkanlığa devam ediyor. 2 dönem İzmit Genç İş Adamları Dernek Başkanlığı görevini yaptı.

 

NECMİ BULUT KİMDİR?

1968 İzmit doğumlu. 26 yıldır KOTO üyesi. 2 dönem yönetim kurulu üyeliği yaptı. 4 dönem meclis üyeliği yaptı. Evli 3 çocuk babası. Sigorta acentesi.

 

HALİL BAYLAM KİMDİR?

1953 Hatay doğumlu. 50 senedir İzmit’te yaşıyor. 40 yıldır KOTO üyesi. Meclis üyeliği ve komite üyeliği görevlerinde bulundu. Otogar Dernek Başkanı. Evli 2 çocuk babası. Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi. Kocaeli Devlet Hastanesi Dernek Başkanı. Çukurovalılar Derneği Kurucu Başkanı. Ulusoy firmasının 50 yıldır işletmecisi.

09 Eylül 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR