“Görevdekilerin 8 yıldır hiçbir projesini görmedik”

Bağımsızlıklarını ilan edip 11 Haziran 2013 tarihindeki KOTO seçimine bağımsız olarak gireceklerini belirten 11.nci sağlık Meslek Grubu bir açıklama y...

BÜYÜT

Bağımsızlıklarını ilan edip 11 Haziran 2013 tarihindeki KOTO seçimine bağımsız olarak gireceklerini belirten 11.nci sağlık Meslek Grubu bir açıklama yaparak seçime girme nedenlerini açıkladılar.

Grup adına sözcülüğü üstlenen Baycan Medikal şirketinin sahibi Bülent Bozkurt, “Yanımda görmüş olduğunuz arkadaşlarım Kubilay Kırman, Hakan Tanta, Akın Ziya Ünal ve Nafiz Abacıoğlu sağlık konusunda her biri farklı meslek grubundandır ”dedi. şeklinde konuştu. Sağlık Meslek Grubu adına konuşan Bülent Bozkurt, “11.Meslek komitemizde birden fazla liste seçime katılacaktır. Rakibimiz olan listede arkadaşlarımız hatta dostlarımız var, çünkü onlarda bu kentin insanları, aynı sektörde iş yapıyoruz. Rakibimiz olan listedeki arkadaşlar bizde hizmet için seçime giriyoruz diyorlar ancak unuttukları bir şeyi hatırlatmak istiyorum.

4 SENE DAHA İSTİYORLAR
Bu arkadaşlar 2 dönemdir yani 8 senedir mecliste görev yapmaktadırlar. Şimdi huzurunuzda sormak istiyorum. 8 senedir gerçekleştirilen bir proje olduğunu görmedik ve yine de seçmenlerden 4 sene daha istiyorlar. Bunun değerlendirmesini de sektörümüze emek veren 11.Komite üyelerimizin takdirine bırakıyorum” diyerek oy kullanacak meslek erbaplarının dikkatini çekmeye çalıştı.
HABER: Aybey KAHRAMANLI

05 Haziran 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR