SP miting gibi aday tanıtımı yaptı

    Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, miting gibi bir aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Mehmet Ali Paşa Camii’nde toplanan...

 

 

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, miting gibi bir aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Mehmet Ali Paşa Camii’nde toplanan partililer, yatsı namazının ardından Mevlana Kültür Merkezi’ne yürüyüşe geçti. Meşale, bayraklar ve sloganlar eşliğinde partililerle birlikte Mevlana Kültür Merkezi’ne gelen Mutlu, yoğun katılımın sağlandığı salonda aday tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Törene çok sayıda partilinin yanı sıra İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, SP Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Kul, İlçe Başkanları ve Meclis Üyesi Adayları katıldı.

“İZMİT MİLLİ GÖRÜŞÜN KALESİDİR”

Programın açılış konuşmasını SP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Akbulut yaptı. Kısa bir konuşma yapan Akbulut, “Kocaeli, Milli Görüş’ün kalesidir, İzmit de karargahıdır. Zafer yakındır ve inananlarındır” dedi. Akbulut’un ardından kürsüye SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu geldi. Necmettin Erbakan’a rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Ejderoğlu, İzmit’in Saadet Partisi’ne ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, “Kocaeli’nin hizmet aldığını anlaması için İzmit’i almamız gerekiyor. Bu yüzden gece gündüz çalışıyoruz. İzmit’i kaybetmemek için çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

MUTLU BOMBALADI

Toplantıda söz alan Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, Nevzat Doğan ve Sefa Sirmen’i bombaladı. Seçimlerin yerel seçim olduğuna dikkat çeken Mutlu, “Genel havaya aldanmayın. Başbakan seçimiyoruz” dedi. Nevzat Doğan’ın, Başbakan Erdoğan’ın arkasına sığındığını dile getiren Mutlu, “Başbakan da seni kurtaramayacak, işin bitti Nevzat Doğan” diye konuştu. Sefa Sirmen’e de yüklenen Zafer Mutlu, “Bu nasıl bir koltuk sevdası böyle? Oskoca CHP içinden bir tane genç yetişmedi mi?” diye sordu. CHP’lilere müjde verdiğini ifade eden Mutlu, “Sefa Sirmen’i bu seçimlerden sonra emekliye ayıracağız Allah’ın izniyle. Ama sonraki seçimlerde muhtar adayı olur mu bilmem” dedi.

 

İŞTE ZAFER MUTLU'NUN PROJELERİ

 

Yatay Asansör ve Yürüyen Merdiven:

Zabıtan, Ayazma, 28 haziran gibi yüksek mahallelerimizi şehre bağlamak adına

yatay asansörler ve yürüyen merdivenler yapılacak.

 

Fethiye Caddesi’nin denizle birleşmesi:

Fethiye Caddesi deniz ile birleştirilerek kentin nefes alması sağlanacak.

 

Alemdar Caddesi’nin yayalaştırılması:

Alemdar Caddesi yıkılan Jandarma Lojmanları’ndan başlanarak araç trafiği yer

altına alınacak. 1 kilometrelik bir tünel ile Alemdar Caddesi’nin üst tarafı

yayalaştırılacak.

 

Kapalı yüzme havuzu ve aqua park:

Şehir merkezine bir kapalı yüzme havuzu ve aqua park inşa edilerek kent

estetiğinin ve marka değerinin yükselmesi sağlanacak.

 

Sekapark alanına panoramik müze:

Kentin marka değerini arttırmak adına Sekapark alanına bir panoramik müze

kurularak İzmit’in tanıtımı sağlanacak.

 

Liselerin şehir merkezi dışına alınması:

Liseler şehir dışına taşınarak kentin rahat bir nefes alması sağlanacak.

 

08 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR