Derince’de dernek binasına destek

Derince Belediyesi Meclisi’nde Mustafa Akdeniz, Adnan Balcı, Abdullah Yalçınkaya ve Hakan Savaş’ın Hacı Bektaşı Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şube...

BÜYÜT

Derince Belediyesi Meclisi’nde Mustafa Akdeniz, Adnan Balcı, Abdullah Yalçınkaya ve Hakan Savaş’ın Hacı Bektaşı Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şubesi için yaptıkları öneri oy birliği ile kabul edildi.

Derince Belediye Meclisi’nin 4. Dönem 2012 Yılı Mayıs Olağan Toplantısı’nın 1. Birleşiminin 1. Oturumu, belediye meclis salonunda yapıldı. Başkan Vekili Hakkı Öner’in yönettiği meclisin katipliğini Veysel Kadir Akkuş ve Abdullah Yalçınkaya yaptı. 4 gündem maddesinin görüşülüp karar bağlandığı toplantıda Mustafa Akdeniz, Adnan Balcı, Abdullah Yalçınkaya ver Hakan Savaş’ın Hacı Bektaşı Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şubesi için yaptıkları öneri oy birliği ile kabul edildi.

CEMEVİ BİNASINA DESTEK
Öneriye göre Çınarlı Mahallesi Merve Sokak No:7 adresinde inşasının büyük bir bölümü tamamlanan dernek binasının kalorifer, elektrik, su tesisatı işleri, dış cephe yalıtımı, çevre düzenlemesi, cam çerçeve, kapı, kalebodur, fayans, lavabo, korkuluk, giriş sundurması ve vb. eksikleri Derince Belediyesi tarafından yaptırılacak. Dernek Başkanı Hüseyin Gülseven ve bazı dernek yöneticilerinin de takip ettiği meclis oturumunu AKP Derince İlçe Başkanı Ahmet Ark, DSP İlçe Başkanı Nezahat Keskin gibi siyasilerin yanı sıra muhtarlar da büyük bir dikkatle takip etti.

BÜTÇE KESİN HESABI
Meclisin en önemli gündem maddelerinden olan ve komisyonda görüşülen 2011 Yılı Bütçe kesin hesabının meclise havalesi ve bir sonraki oturumda görüşülmesi karar bağlandı. Ayıca Derince ile kardeş şehir olan Bulgaristan’ın Filibe iline bağlı Asenovgrad Beldiyesi’nin yazılı davetinin de ele alındığı toplantıda kardeş şehre yapılacak kültürel ziyaret de oy çokluğu ile karara bağlandı.

04 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR