Sedat Yücel dönem başkanlığını devir etti…

Çanakkale Kent Konseyi'nin ev sahipliğinde düzenlenen "Türkiye Kent Konseyleri Buluşması" programına ilimizden Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gü...

BÜYÜT

Çanakkale Kent Konseyi'nin ev sahipliğinde düzenlenen "Türkiye Kent Konseyleri Buluşması" programına ilimizden Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanı Sedat Yücel ve Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk katıldı.
KATILIM YOĞUN OLDU
Oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği programa; Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Demokratik Yönetişim Program Müdürü Leyla Şen, Çanakkale Vali Vekili Alper Faruk Güngör, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG- MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman, Çanakkale Belediye Başkan Vekili Muharrem Erkek, Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Saim Yavuz, Kocaeli Kent Konseyi Genel sekreteri Gültekin Görüm, Gölcük Kent Konseyi başkanı Metin Şentürk ve çok sayıda davetli katıldı.
SEDAT YÜCEL GÖREVİ ÇANAKKALE’YE DEVİR ETTİ
Toplantının açılış konuşmasını yapan Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem başkanı Sedat Yücel, kent konseylerinin önemine değindi. Yücel yaptığı konuşmada “ Kent Konseyleri şehrin önceliklerini belirleyen, sayfanın başına kentin adını yazan birimlerdir. Ancak ne var ki bazı kesimler halen Kent Konseylerini tanımıyorlar, bunun için çok çalışıp projeler üretmek gerekiyor. “dedi. Yücel konuşmasının sonunda; “Yıllardır büyük onurla sürdürdüğüm Birliğimizin dönem başkanlığını Saim Yavuz arkadaşıma devir ediyorum. İnşallah kendisi de çıtayı daha yükseklere çıkartacağına inanıyor ve başarılar diliyorum ” dedi.
Daha sonra programa katılımcıların konuşmalarının ardından; kuruluşundan bugüne kadar Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Sedat Yücel, görevi Çanakkale Kent Konseyi başkanı Saim Yavuz’a devr etti.


11 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR