Kooperatiflerden, Alemdar’a ziyaret

Derince 1 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi ile S.S 5 ve 124 No'lu Şehir içi Minibüsçüler Kooperatif Başkanları ve bazı yöneticileri, Derince Belediye Başk...

BÜYÜT

Derince 1 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi ile S.S 5 ve 124 No'lu Şehir içi Minibüsçüler Kooperatif Başkanları ve bazı yöneticileri, Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Haziran ayı sonlarında kongreye giderek güven tazeleyen S.S 5 No'lu Şehir içi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt, Başkan vekili Turan Karakaya ve 124 No’lu Kooperatif Başkanı Güven Köysu ile yönetim kurulu üyeleri Ahmet Eryılmaz, Hasan Açıkgöz ve Hamit Fennibay, Başkan Alemdar’ı makamında ziyaret etti. Alemdar Kooperatif üyelerine, özellikle güzergâhlar konusunda vatandaşların kendisine ilettiği istek ve şikâyetleri bildirdi.

LİMAN DAHA AKTİF OLMALI
Başkan Alemdar’ı makamında ziyaret eden bir başka Kooperatif ise Derince Liman yolunda bulunan 1 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi oldu. Yine haziran ayı sonlarında gerçekleşen kongre sonucu başkanlığa seçilen Umut Macit, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Ferit Oktay ve Şerif Ayvaz ile birlikte Başkan Alemdar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Alemdar kooperatif üyelerine, Derince Limanı ve bağlantı yolu hakkında kaydedilen aşamayla ilgili bilgi verdi. Derince’nin kalkınması için limanın daha aktif hale gelmesi gerektiğini vurgulayan Alemdar, bu konuda özellikle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün büyük çaba sarf ettiğini söyledi.

28 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR