KÖŞKER’E AMERİKAN SENATOSUNDAN KONUKLAR

Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Senatosu senatörlerini makamında ağırlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ‘Belediye başkanı olmak nasıl bir d...

BÜYÜT

Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Senatosu senatörlerini makamında ağırlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ‘Belediye başkanı olmak nasıl bir duygu, seçildiğiniz için mutlu musunuz?’ şeklindeki soruyu, “Gebze gibi bir kentte, hemşerilerimize ekibimle beraber hizmet üretmek, bir mutluluk ve gurur vesilesi. ‘Gebze Halkını Mutlu Etmek En Büyük Projemiz’ diyoruz” sözleriyle yanıtladı

BELEDİYE HİZMETLERİ
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Senatosu üyeleri, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti. ABD Ulusal Senatosu senatörlerinden Virgina Senatörleri Henry Marsh ve Frank Wagner, Virginia eyalet delegeleri James Massie, Joe Morrissey ve Riley Ingram, West Virginia Eyalet Delegesi John Ellen’i makamında ağırlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kent ve belediye hizmetleri hakkında konuklarına bilgi verdi.
GEBZE’Yİ TANITTI
Gebze’nin Anadolu’nun önemli kavşak noktalarından bir sanayi kenti olduğunu aktaran Başkan Köşker, belediye hiyerarşisi, belediye meclisinde partilerin dağılımı, meclisin görev ve hükümlülükleri, başkanlık makamının görevi ve hizmetlerine ilişkin bilgi paylaşımında bulundu. Gebze’nin 350 bin nüfuslu gelişime açık, aktif bir sanayi kenti olduğunu dile getiren Başkan Köşker, kentin ekonomiye yüzde 9’luk bir katkısının olduğuna işaret etti.
SANAYİ KENTİ GEBZE
Amerikalı senatör konuklarına ve delegasyonunun gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Köşker, “Gebze dünyanın tanıdığı ender sanayi kentlerinden bir tanesi olduğunu her fırsatta dile getiriyorduk. Bugün uzaklardan, Amerika’dan değerli konuklarımızı ağırlıyoruz. Sanayisiyle devleşen Gebze’miz Amerika’da da tanınan bir kent. Bizleri ziyaretlerinden ötürü değerli konuklarımıza teşekkür ederim” dedi.
HİZMET ETMEK GURUR VERİCİ
Virgina Senatörü Henry Marsh’ın kendisine yönelttiği, ‘Belediye başkanı olmak nasıl bir duygu, seçildiğiniz için mutlu musunuz?’ şeklindeki soruyu Başkan Köşker, “Gebze gibi bir kentte, hemşerilerimize ekibimle beraber hizmet üretmek, bir mutluluk ve gurur vesilesi. ‘Gebze Halkını Mutlu Etmek En Büyük Projemiz’ diyoruz. Çözüm bekleyen sorunların büyüğü, küçüğü olmaz diyerek, çıktığımız hizmet yarışımızda önemli mesafeler kaydettik.
GEBZE’DE DEĞİŞİM SÜRÜYOR
Dünyanın tanıdığı sanayi kenti Gebze’de hayata geçirilen yeni proje ve hizmetlerde başlattığımız değişim ve dönüşüm sürüyor” sözleriyle yanıtladı. Amerikalı konuklar, Başkan Köşker’i ağırlamak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne davet etti. Makamdaki ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. Amerikalı konuklar Başkan Köşker’in ev sahipliğinde kentte bulunan tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmek üzere şehir turuna çıktı.

21 Mayıs 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR