Marşlarla çocukların dünyalarına girecekler

Kocaeli İzcilik İl Temsilciliği izci liderlerine yönelik verdiği eğitimlere devam ediyor. Eğitimlere bu ay izci marşları ve milli marşlar öğretilme m...

BÜYÜT

Kocaeli İzcilik İl Temsilciliği izci liderlerine yönelik verdiği eğitimlere devam ediyor. Eğitimlere bu ay izci marşları ve milli marşlar öğretilme metotları ile devam edildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimlere 45 izci lideri katıldı. Müzik Uzmanı eğitimci izci lideri Nurhan Develioğlu tarafından verilen eğitimde, izci liderlerine uygulamalı olarak enstrüman eşliğinde Vatan Marşı, Kamp Marşı ve Ocakbaşında Oymakbaşlar gibi özel marşlar sunuldu. Marşlara eşlik eden izci liderleri eğlenceli dakikalar yaşadı.

Kocaeli İzcilik İl Temsilcisi Tayfun Kurt Liderlere yönelik eğitim çalışmaları her ay farklı konularda devam edeceğini ifade ederek çocukların yetiştirilmesinde lider eğitiminin öneminin çok önemli olduğunu vurguladı. İzci Liderleri ise eğitimin çok verimli geçtiğini dile getirerek bu tarz etkinliklerin kendileri açısından önemli olduğunu söylediler.

16 Şubat 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR