Baran Körfezlileri ağırlamaya devam ediyor

Belediye Başkanı Baran ile görüşmek isteyen Körfezliler randevu almadan başkanlık makamına girebiliyor ve taleplerini bizzat Başkan Baran’a aktarıyor...

BÜYÜT

Belediye Başkanı Baran ile görüşmek isteyen Körfezliler randevu almadan başkanlık makamına girebiliyor ve taleplerini bizzat Başkan Baran’a aktarıyor.

 

Körfezliler Halk Günlerinden Bir Hayli Memnun

Belediye Başkanı İsmail Baran, 10 Eylül Çarşamba günü Belediye Başkanlık makamında gerçekleştirilen halk gününde, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

Gerçekleştirilen Halk buluşmasında vatandaşları kapıda karşılayan Belediye Başkanı İsmail Baran makamına kabul ettiği vatandaşlarla bir hayli samimi anlar yaşadı. Düzenlenen Halk buluşmasında Körfezliler isteklerini istedikleri gibi Belediye Başkanına aktardıkları için memnun olduklarını dile getirdiler.

 

Kendilerine şimdiye kadar gelen büyük talebin iş müracaatı şeklinde olduğunun altını çizen Başkan Baran, İŞKUR ile Belediyemizin yaptığı protokol çerçevesinde iş veya eleman arayanlar arasında sağlanacak online olarak iletişime yardımcı olduklarını, vatandaşların ilçede faaliyetlerine devam eden firmalara yönlendirilerek hızlı bir şekilde işbaşı yapılmasının sağlandığını belirtti.

 

Başkan Baran, “Vatandaşlarımızla İç İçe Olmayı İlke Edindik”

Halk buluşmasında Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, amaçlarının tüm Körfezliler ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti. Başkan Baran; “Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımız halk günlerinde kendi istek ve taleplerinin yanı sıra Körfezin ve mahallelerinin sorunlarını da dile getiriyorlar. Bu sorunları önem sırasına göre belediye imkânları ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz. Yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların isteklerini onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik. Gerçekleştirilen halk günleri, vatandaşların taleplerini onlardan dinleyerek, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek adına atılan önemli adımdır” dedi.

11 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR