Petkimliler hem bayramlaştı hem de hasret giderdi

Bayramlaşmayı Tertip Komitesi üyeleri Kamil Terzi, Şemsettin Aslan, Ali Şişman, Hasan Turan, M.Kemal Şimşir, Mustafa Yaman, Fahri Kampara, Hülya Sezer...

Bayramlaşmayı Tertip Komitesi üyeleri Kamil Terzi, Şemsettin Aslan, Ali Şişman, Hasan Turan, M.Kemal Şimşir, Mustafa Yaman, Fahri Kampara, Hülya Sezer, Mengi Tevfik Tombaloğlu yaptı. Bayramlaşma programı tertip komitesinin açılış konuşması ile başladı. Daha sonra Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve Halil Atay, katılımcıların bayramlarını kutladı.

 

DUYGULARINI PAYLAŞTILAR

Sonrasında Petkimlilerden Muharrem Yıldız, Cengiz Demirkol, Hüsnü Köşkür, Aslanbey Şevkatiye Mahallesi Muhtarı Musa Mut, Derince Geredeli Köyü Muhtarı İbrahim Özkul, İsmail Kaya, Yılmaz Bostan, Ahmet Nuri Şanlı ve Remzi Çeri söz alarak duygu ve düşüncelerini paylaştı.

 

KOMİTE TEŞEKKÜR ETTİ

Tertip Komitesi, bayramlaşmaya katılım gösteren tüm Petkimlilere, ortamı ve ikramı hazırlayan Kent Konseyi yönetimine, bayramlaşma programına katılan ve her daim katkı sunan Gültekin Görüm ve Halil Atay’a, sivil toplum merkezindeki görevi personele, bayramlaşmaya katılamayıp mesaj ve selam gönderen tüm Petkimlilere teşekkür etti.

16 Eylül 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR