Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 7 uzman personel alacak

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde çalıştırılmak üzere 7 uzman personel istihdam edecek.MARKA'dan...

BÜYÜT

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde çalıştırılmak üzere 7 uzman personel istihdam edecek.

MARKA'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ülkesinin kalkınmasına hizmet etmeye gönüllü, bölge ve dış dünya ile iletişime açık ve kendine güvenen, başarma azmine sahip, çevresindeki olaylara duyarlı kişileri istihdam edecek.

Buna göre, iktisat uzmanı (1 kişi) istatistik uzmanı (1 kişi) sosyolog (1 kişi), uluslararası ilişkiler uzmanı (1 kişi) ziraat mühendisi (1 kişi) makine mühendisi (1 kişi) kamu yönetimi uzmanı (1 kişi) olmak üzere 7 uzman personel alımı yapılacak.

Alınması planlanan personel için aranan tüm şartlar, başvuru için istenen belgeler, sınav yeri ve zamanı ile iş talep formu, öz geçmiş örneği ve diğer tüm hususların bulunduğu personel alım ilanının tam metni ve detaylı bilgi www.marka.org.trinternet sitesinde ve bölge valiliklerinin internet sitelerinde yayımlanacak.

Adayların, www.marka.org.trinternet sitesi ile bölge il valiliklerinin internet sitelerindeki Personel Alım İlanı tam metninde belirtilen başvuru belgelerini, 4 Temmuz-15 Temmuz tarihlerinde 08.30-18.30 saatleri arasında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:72/A 41040 İzmit/Kocaeli adresine elden veya posta/kargo yoluyla teslim etmeleri gerekiyor.

14 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR