Vezirçiftliği İlköğretim Okulu öğrencileri ‘Anlayarak Okuyor’

Başiskele Vezirçiftliği İlköğretim Okulu tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen“Anlayarak Okuyorum” projesinde dereceye girenler öğrencilere düzenlen...

BÜYÜT

Başiskele Vezirçiftliği İlköğretim Okulu tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen
“Anlayarak Okuyorum” projesinde dereceye girenler öğrencilere düzenlenen törenle madalyaları verildi

Başiskele Vezirçiftliği İlköğretim Okulu’nun yeni müdürü İdris Koçyiğit öncülüğünde bu yıl ilki düzenlenen “ Anlayarak Okuyorum” projesinde dereceye girenler öğrencilere, velilerinde katıldığı bir törende madalyaları verildi. Proje hakkında bilgi veren İdris Koçyiğit, “Kitap okuma projesi kapsamında aynı sınıftaki her öğrenciye aynı kitap dağıtıldı. Öğrenciler bu kitapları iki hafta boyunca okudu. İki hafta sonunda sınıf öğretmenleri 20 soruluk anlamaya yönelik klasik sınav yaptı. Sınav sonucu dereceye giren öğrenciler bu şekilde tespit edilip okul idaresine bildirildi” dedi.

MADALYA VERİLDİ
Koçyiğit konuşmasına şöyle devam etti; “Tarihinde okulumuzda hayata geçirilen kitap okuma kampanyası çerçevesinde sınıflarında ilk üçe giren ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine kitap okuma şampiyonluk madalyası, aynı sınıflardan dördüncü ve beşinci olanlara ise eşantiyon olarak kantin alışveriş çeki verildi.” Öte yandan kampanyanın ilk sponsorluğunu okulun kantinini işleten ve aynı zamanda öğrenci velisi olan Ali Cinemre üstlendi.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER
2/A sınıfından birinci Kardelen Argun, ikinci Ahmet Esar Şal ve üçüncü Zeynep Erol, 2/B sınıfından Sude Alan birinci, Nisanur Ayvaz ikinci ve Tuğba Pala ise üçüncü. 2/C sınıfından Tuana Soydaş birinci, Sümeyye Karabulut ikinci, Ebrar Zehra Kılıç üçüncü. 2/D sınıfından birinci Mücahit Yavuz, ikinci Mevranur Kalkanve, üçüncü Eslem Sayan oldu. 3/A sınıfından Şahsenem Uzun birinci, Ayşe Gizemay Güney ikinci, Aysel Demirkır üçüncü. 3/B sınıfından Ayşenur Azer birinci, Gizem Şahintürk ikinci, İsmail Ermiş üçüncü. 3/C sınıfından Berat Adaş birinci, Rıdvan Türel ikinci, Nisanur Emlikli üçüncü oldu. 4/A sınıfından Serhat Camgöz birinci, Yıldız Çakır ikinci, Melisa Bektaş üçüncü. 4/B sınıfından İlayda Kalaycı birinci, Sude Çağman ikinci, Kübra Erdoğan üçüncü, 4/C sınıfından İlknur Yayla birinci, Müzeyyen Gül Karaman ikinci ve Beyza Nur Ziyanoğlu ise üçüncü oldu.

06 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR