Nike Halı Saha Ligi başlıyor

Nike Halı Saha Ligi’nin tanıtımı için Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu basın toplantısı düzenledi…Nike ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafınd...

BÜYÜT

Nike Halı Saha Ligi’nin tanıtımı için Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu basın toplantısı düzenledi…

Nike ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Nike Halı Saha Ligi’nin tanıtım toplantısı önceki gün Hasan Doğan Amatör Evi Eğitim Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Murat Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Bünyamin Akman, Hasan Cebeci, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Nike Halı Saha Ligi Kayıt Elemanı Tayfun Demir, Ersin Karaş, Turan Turan katıldı.

70 MERKEZDE, 100 HALI SAHADA
Federasyon Başkanı Murat Aydın Nike Ligi ile ilgili bilgilendirmeler yaptı ve Ligin öneminden bahsederek, her türlü çabayı göstererek lige katılımın sağlanması ve Fair-Play çerçevesinde, dostça tamamlanması için gerekli olan desteği hep birlikte verilmesi gerektiğini söyledi. 12 Mart - 22 Mayıs tarihleri arasında 62 İl, 8 İlçe olmak üzere toplam 70 merkezde bulunan 100 halı sahada gerçekleşecek olan ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Nike Halı Saha Ligi maçları İlimizde Doğu Kışla 1 Nolu ve 2 Nolu halı sahalarında yapılacak.

KAYITLARINIZI BİR AN ÖNCE YAPTIRIN
6 Mart 2011 tarihine kadar www.nikehalisahaligi.com adresine girerek ön kayıt formunu eksiksiz dolduran katılımcılar Dolphin Alışveriş Merkezi Nike Mağazasında bulunan Kayıt noktasına gidip, 80 TL takım katılım bedeli ödeyerek başvurularını tamamlayabilirler. Nike Halı Saha Ligi’ne katılacak tüm oyuncular, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından verilecek HERKES İÇİN FUTBOL (HİF) Lisansına sahip olacaklar ve kayıtlar sırasında HİF lisansı için gerekli belgeleri kayıt noktalarına teslim edecekler.
15-18 ve 19-35 yaş kategorilerinde, 6 as 2 yedek olmak üzere toplam 8 kişiden oluşan takımların katılımıyla gerçekleşecek Nike Halı Saha Ligi'nde maçlar grup turunda puan, eleme turlarında ise eliminasyon sistemiyle oynanacak. 15'er dakikalık 2 devre halinde oynanacak maçlarda beraberlik halinde seri penaltı atışlarına geçilecek.

MAÇLAR BAŞLIYOR
Grup maçları 12 Mart’ta başlayıp 1 Mayıs’a kadar devam edecek. Gruplarda birinci olan takımlar eleme turuna katılmaya hak kazanacak. Saha Finallerinin ardından 14-15 Mayıs’ta bölge finalleri oynanacak. Daha sonra 22 Mayıs tarihinde bölge şampiyonlarının mücadele edeceği Süper Bölge Finalleri oynanacak, Türkiye Final maçları ise 4 – 5 Haziran’da İstanbul’da gerçekleşecek. Finale kalan 8 takım final günü öncesi Türkiye Futbol Federasyonu antrenörlerinin yönetiminde özel bir kampa girecek. İstanbul’da düzenlenecek final müsabakaları sonucu her iki kategoride şampiyon olan iki takım, elemelerden çıktığı halı sahada bir senelik bedava üyelik ve Nike Futbol koleksiyonundan ürünler de kazanacak.

Bilgi için
Tayfun DEMİR 0538 249 01 90
Tolga ÇOBAN 0536 915 81 15

20 Şubat 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR