30 asker daha...

15 Temmuz gecesi darbe girişiminde bulunmak üzere Kandıra Kışlası'ndan Sakarya'ya desteğe kalkışan 30 asker adliyeye getirildi.

15 Temmuz gecesi darbe girişiminde bulunmak üzere Kandıra Kışlası'ndan Sakarya'ya desteğe kalkışan 30 asker adliyeye getirildi.

23 Temmuz 2016 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

İzmitli - Yalancı münafık bunlar,samimiyet yok.

Bu fetocular,Belediyelerde müdürler,yönetciler,oda başkanları,dernek başkanları,zengin hırsız müteahitler,kuyumcular vb....ilk iki akşam sahada meydanlarda göremedik!..Kitapsız,abdestsizler bunların dinle kitapla işleri yok varsa yoksa rant para,makam koltuk..Hepsini yaptılar şimdi pişmanız,aklanma ayakları!..Bizde yedik karşınızda salak var..Diplomaları bile feto vermiş.

Yanıtla . 0Beğen 23 Temmuz 16:34
01

İzmitli - İZAYDAŞ'Paralel yapı ve HDP'nin elinde...

İZAYDAŞ PARALELCİ PERSONELDEN KURTARILMALI...

Bu fetocu çete paralel yapı elemanları İstanbul Büyükşehir belediyesinden Recep Tayyip ERDOĞAN'ın ekibinden olan İSTAÇ'tan gelen bürokrati bile yıldırıp,bezdirip ayrılmasına neden oldular!..ŞENGÜN'ü asılsız mesnetsiz iddialar ile Kocaeli il yönetimine ve Sn.Fikri IŞIK'a sürekli şikayet ettiler..Bu elemanların bazıları her ne kadar AK partinin kuruluşundan beri yer alsalar bile fetocu örgütte yetişmiş AK PARTİ içine sızmış yerleştirilmiş kriptolardır..

Bu elemanların bazıları her ne kadar AK partinin kuruluşundan beri yer alsalar bile fetocu örgütte yetişmiş veya yer almış AK PARTİ içine sızmış yerleştirilmiş kriptolardır.İZAYDAŞ'ı tamamen ele geçirmişler!.Mevcut yönetimdeki AK Parti dönemi işe girmiş Genel müdür yardımcıları,Müdürler,Şefler,Sorumlular Feto çetesinin elemanlarıdır,zamanla kanser vürüsü gibi kurumu ele geçirip mevcut genel müdürün etrafını kuşatıp hareketsiz bırakmışlar.Şef ve Sorumlular bile mevcut Genel müdürü takmıyorlarmış.

Yanıtla . 0Beğen 23 Temmuz 16:34
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR