Körfez Belediyesi çalışanlarına çifte bayram sevinci yaşatıyor

Çalışanlarının hakkını her zaman gününde ödeyen Körfez Belediyesi, görev yapan personelinin tamamına Kurban Bayramı öncesi ikramiye sevinci yaşattı....

BÜYÜT

Çalışanlarının hakkını her zaman gününde ödeyen Körfez Belediyesi, görev yapan personelinin tamamına Kurban Bayramı öncesi ikramiye sevinci yaşattı. Belediye bünyesinde görev yapan memur, işçi ve taşeron çalışanlarının bayram öncesi ikramiyelerinin yatırılması talimatını veren Başkan Baran, tüm belediye çalışanlarının bayramlarını önceden kutladı.  Göreve geldiği günden itibaren personeline verdiği önemi her fırsatta gösteren ve yerine getiren Belediye Başkanı İsmail Baran bayram öncesi personeline ikramiye vererek çalışanların yüzünü güldürdü.

 

Başkan Baran, “Biz Büyük Bir Aileyiz”

Biz her zaman büyük aileyiz diyen Başkan Baran, “Çalışanlarımızın alın teri kurumadan alacaklarını ödüyoruz” dedi. Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Belediyesi olarak çalışanların maaş, ikramiye ve diğer alacaklarını her zaman tam ve zamanın da ödediklerini belirtti. Başkan Baran, “Körfez Belediyesinin bu zamana kadar başarılı olmasının sebebi çalışanlarımızın özverili bir şekilde yorulmadan görevlerini yapmasıdır. Ve arkasındaki en büyük neden ise Aile içindeki huzurlu çalışma ortamının bulunmasıdır” dedi.

 

Başkan Baran, “Çok Şükür İşçimizin Alın Teri Kurumadan Hakkını Veriyoruz”

Belediyemizde çalışan her personele ikramiyelerini dağıttıkları belirten Başkan Baran, “Belediyemizdeki personelimizin tamamının hakkı her zaman kuruşuna kadar ödenmektedir. Çok şükür işçimizin alın teri kurumadan hakkını veriyoruz. Vermeye de devam edeceğiz. Onların sayesinde Körfez bu kadar güzel noktalara geldi. Ben tüm personelimize özverili çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Belediye Çalışanları Başkan Baran’a Teşekkür Etti

Ayrıca Belediye Başkanı İsmail Baran’ın ikramiye vermesi, personel tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Çalışanlar, “ikramiyelerimizi Bayram öncesi vererek bizlere çifte kurban bayramı sevinci yaşatan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Baran’a teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

03 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Esra - Körfez Belediyesinde ki memurlar mı çalışıyor ? Ev terliği giyip gezdiklerini bilirim.

Yanıtla . 0Beğen 03 Ekim 09:43
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR